Kasko Fiyatları

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

Trafık hür sigorta 270 tl Kasko full AXA 870 tl taksitli

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Kaskonun yıl dönümü geldi maalesef...  ilk yıl hasarsızlık indirimi cart curt derken teklifler peşin tek çekim olarak 950 ile 1.100 tl arasında değişiyor. Hangi sigortayı önerirsiniz. Hepsi genişletilmiş kasko emsal ürünler...[/size][/size][/size][/size]... Trafik sigortası teklifi bekliyorum.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Kaskonun yıl dönümü geldi maalesef...  ilk yıl hasarsızlık indirimi cart curt derken teklifler peşin tek çekim olarak 950 ile 1.100 tl arasında değişiyor. Hangi sigortayı önerirsiniz. Hepsi genişletilmiş kasko emsal ürünler...[/size][/size][/size][/size]... Trafik sigortası teklifi bekliyorum.

Hocam bu noktada klozlar ve sigorta şirketinin büyüklüğü ile maliyet durumu belirleyici oluyor elbette; ama ben Anadolu Sigorta fanatiğiyim, öneririm de.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Hocam bu noktada klozlar ve sigorta şirketinin büyüklüğü ile maliyet durumu belirleyici oluyor elbette; ama ben Anadolu Sigorta fanatiğiyim, öneririm de.
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Valla Burakcığım ben paranın biraz fanatiğiyim kahka536 neka az para, oka gülen bir suratım oluyor dancee. Lakin dediğin gibi klozlar da önemli. mail order sistemi ile para çekilmesine gıcık oluyorum, eskiden kalma usulle posttan para çektirmek, poliçeyi mıncıklıyarak, okuyarak imzalamak istiyorum. Sigortam net mail atıyor klozları, kredi kartı numaramı alıyor, sonra poliçeyi gönderiyor felan Burak. Aslında aracı satın alırken bayiden yaptırmıştım kasko ve trafik sigortasını, zaten bakıma yine oraya gideceğim diyorum onlara yaptırayım yine ama kalkıp fazla para isterlerse gülen yüzüm birden soluveriyor.  :D[/size][/size][/size]

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Valla Burakcığım ben paranın biraz fanatiğiyim kahka536 neka az para, oka gülen bir suratım oluyor dancee. Lakin dediğin gibi klozlar da önemli. mail order sistemi ile para çekilmesine gıcık oluyorum, eskiden kalma usulle posttan para çektirmek, poliçeyi mıncıklıyarak, okuyarak imzalamak istiyorum. Sigortam net mail atıyor klozları, kredi kartı numaramı alıyor, sonra poliçeyi gönderiyor felan Burak. Aslında aracı satın alırken bayiden yaptırmıştım kasko ve trafik sigortasını, zaten bakıma yine oraya gideceğim diyorum onlara yaptırayım yine ama kalkıp fazla para isterlerse gülen yüzüm birden soluveriyor.  :D[/size][/size][/size]

Harun hocam sigortam netten yaptirdim mutlaka fiyat al piyasadan uygun ve hicbir fark yok

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Harun hocam sigortam netten yaptirdim mutlaka fiyat al piyasadan uygun ve hicbir fark yok
Şu sıralar teklif topluyorum Emreciğim, önümüzdeki hafta yaptırmayı planlıyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Haci ben opel gercekte yaptiriyorum sigortam.net sizden 50 tl ucuz fiyat verdi dedim.
Siz bizden yaptirin biz 50 tl hesabiniza geri yatiralim dediler.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Haci ben opel gercekte yaptiriyorum sigortam.net sizden 50 tl ucuz fiyat verdi dedim.
Siz bizden yaptirin biz 50 tl hesabiniza geri yatiralim dediler.

Abi oda supermis valla bende birsuru yerden teklif aldim ucupta sasiran var benim tuplu ofkeliyi ferrari zanneden var neyse sigortam net bi fiyat verdi dedim hic dusunmeden ok bnm icin gayet uygun yaptirdim hemn

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Şu sıralar teklif topluyorum Emreciğim, önümüzdeki hafta yaptırmayı planlıyorum.

Anladim hocam simdiden hayirlisi olsun pazarlikta bastirin fiyat kiriyorlar

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla umduğumdan iyi indirim oldu, geçen sene sıfır alırken kaskoya 1370 TL vermiştim, şimdi peşin 921 TL ye yaptırdım Grupama dan. Trafik sigortası ise geçen sene 370 imiş bu sene 306... toplamda 1227 tl verdim ki bana makul geldi. greatt