kasko

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıde eger yakın akrabalarınızda tır fılosu veya cok sayıda aracın bulundugu sırketler varsa onlarla ırtıbata gecın cunku kaskoyu cok ucuza getırebılıyosunuz...benım aracım bır tır fılosuna baglı olark gozukuyor ve bu sebebten dolayı yaklasık 550ytl kar ettım

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anadolu sigorta tabi. hem sağlam, hem anlaşmalı servisleri çok. benim geçen sene garanti sigortaydı doğru düzgün servisle anlaşması yok.

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2 sene başak sigortadan yaptırdım kaza yapmazsan sagolsunlar hiçbir ssorun yok ödemeleri tıkırtıkır alıyolar. ancak yapınca herşey ters gidiyo. kazadan sonra kaskomun 3 ay önce iptal edildigini ögrendim. arkadaşların dedigi gibi acentanı iyi seç.

istanbul beyefendisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasar geri ödemelerinde problem yaşatan bazı şirketler var evet ama bunu da fiyata bağlamamak lazım. Sigortacılar her halükarda para kaptırmamak için elinden geleni yapar.

Bu durumda yapmanız gereken korumalı paketlerden en ucuzunu seçmeniz bence. Koruma genellikle %5 oluyor yani 24 milyarlık bir arabanız olduğunu düşünürsek 1.200 ytl'ye kadar olan hasarlar iki kere veya üç kereye kadar hasarsızlığı bozmuyor. Ben kendi adıma söyleyeyim korumalı paketler içinde en ucuzu seçtim size de bunu yapmanızı öneririm.

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dun yaptırdım garantı bankası 1440 ytl ye ama cok pahalı geldı sok oldum acıkcası

selkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,

benim kaskom aviva sigorta'dan, hasar ödemeleri son derece çabuk ve pratik. "kullandığın kadar öde" uygulaması var, detaylarını www.avivasigorta.com.tr'den öğrenebilirsiniz. ayrıca mini hasar uygulaması aviva'da da var.

herkese iyi günler,
Selkan Emecan

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2 sene başak sigortadan yaptırdım kaza yapmazsan sagolsunlar hiçbir ssorun yok ödemeleri tıkırtıkır alıyolar. ancak yapınca herşey ters gidiyo. kazadan sonra kaskomun 3 ay önce iptal edildigini ögrendim. arkadaşların dedigi gibi acentanı iyi seç.

kaskon niçin iptal olmuş. ödemeyi düzgün yaptıysan olmaması gerek

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,

benim kaskom aviva sigorta'dan, hasar ödemeleri son derece çabuk ve pratik. "kullandığın kadar öde" uygulaması var, detaylarını www.avivasigorta.com.tr'den öğrenebilirsiniz. ayrıca mini hasar uygulaması aviva'da da var.

herkese iyi günler,
Selkan Emecan

burda aiva yok malisef arkadaşlar ilginize teşekkürler

kut83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anadolu sigorta dan gerisi yalan derim

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
axa oyak 517 ful kasko . fakat mini onarım yok. ak kasko 3 kere gittim fiyat vermediler daha günün var ozamana kadar fiyat değişir dedi . bende sinirlendim şimdiden böyle ilgisiz olunca Allah korusun kaza yapınca hiç ilgilenmezler.

başak siğortada mini onarım var ve öncam, far ve stop değiştire biliyorsunuz kasko bozulmadan . şuanda ibre başak siğortadan yana gibi. 06.07.2008 tarihine kadar vaktim var.

Son düzenleme: