Kasko Fiyatları

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

2012 1.4 activeselect 61000 kasko degeri+ mini onarim arac kiralama yani full grupama sigortaya pesin 1250 tlye yaptirdim taksitlede 1300 tl idi.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

2012 1.3 Cosmo  Sunroof Navi600 65000TL kasko degeri full kasko ( arac kiralama vs hersey dahil) 1090TL GRUPAMA

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün ilk yılımı doldurdum kaskomu yenilettim,axa full kasko 699 TL.Arkadaş tanıdıktı bana bu sene arabalara zam geldiği için geçen sene 40.000 TL gözüken araç bedelim 45.000 TL gözüküyor şimdi.Bu yüzden hasarsızlık indiriminin buraya kaydırıldığını söyledi.Geçen sene de 690 vermiştim kaskoya.Ama geçen sene 40.000 TL idi araç bedeli, bu sene 45.000 TL.Sıfır araçlarda bu bedel 48.000 TL imiş.Tabi benim aracım olan 1.6 115 hp enjoy pluslar için bu dediğim değer.Zam gelmeseydi 150-200 TL daha az öderdin dedi.İşin özü çok da üzülmedim sonuçta 150-200 TL bir fark nerde,5.000 TL'lik bir fark nerde.Allah kullanmayı nasip etmesin inşallah.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de kasım sonunda yaptıracağım, kasko kesinlikle şart
geçen sene 1360 tl aksigorta ya yaptırmıştım
yaklaşık 10 bin tl hasar çıktı benim aracımda kazadan sonra ve hepsi kaskodan karşılandı
1 ay kala kaskoyu bozdurmuş oldum, kasımda nasıl bir fiyat çıkacak karşıma bakalım

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Acaba bu kasko hangi şartlarda boyuluyor yani autoking de yaptırılan herhangi bir mini onarım dışında kasko tarafından halledilen onarım kaskoyu bozmuş oluyormu ve kasko bozulduktan sonra ne gibi bir işlem yapmak gerekiyor?

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mini onarım dışında olan ve kaskodan karşılanan her hasar kaskoyu bozuyor (bir kez olan cam degişimi hariç), kasko bozulduktan sonra ek bir işlem yapmanıza gerek yok. normal sürede ne zaman kaskonuz bitiyorsa o zaman kaskonuzu yeniletiyorsunuz. zaten o zaman belli oluyor kaskonuzun bozuldugu ve ona göre  hasarsızlık indiriminden faydalanmıyorsunuz

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracın indirimsiz liste fiyatı üzerinden gösterilmesi kaskoya ödenecek ücreti artırmıyor mu?
Bunu sormamın sebebi bayide bana kaskoyu yüksek göstermenin gereksiz olduğu, kasko firmalarının aracın ödemesini yaparken o günki fiyat üzerinden bayileri arayarak fiyat alması yöntemiyle olduğu için, ödenen fiyat üzerinden yapılmasının mantıklı olacağı söylendi.Şimdi aklıma takılan.Aracın liste fiyatı üzerinden kaskolatmak gerçekten gerekli mi?
Sebebi nedir?
Herkes grupama yaptırmış bende nasipse aynı firmayı tercih edeceğim.Özellikle birşey belirtmek gerekiyor mu? yani grupama full kasko deyince zaten mini onarım araç kiralama autoking ve diğer olması gereken firmalar falan (firmaları bilmiyorum gerçi hangilerini kapsamalı?) kapsıyor mu? Birde Grupama 3 yıl boyunca diğer firmaların 2 yılmış aracın değişimini falan yapıyor dediler aklımda kalmadı.Daha konuşmadım kasko yapan kişi ile.
Kasko yaparken başka nelere dikkat edilmeli bayiden yaptırcam nasipse.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aşağıdaki linkten aracınızın modeli ve cinsini seçin . ne kadar kasko bedeli oldugunu göreceksiniz. pert durumunda sigorta şirketleri genellikle bu fiyattan yukarı bir ücret ödemezler. o yüzden yüksek paralar verip kasko bedelini yükseltmek anlamsız
http://www.tsrsb.org.tr/sayfa/kasko-deger-listesi

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra 1.4 turbo cosma a/t için çıkan değer:61257 TL

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2010 model astra J 1,6 sport donanım manuel vites.Şehir:Aydın-Söke Aviva Kasko Full kasko.2 adet mini onarım da var.Yeni yaptırdım.850 tl 10 yada 12 taksit.Kasko bedeli de:43000 yada 46 000 Tabi bir tanıdığın telefonuyla oldu bu.Diğer türlü de bu fiyat olur muydu,bilemiyorum. Saygılar.