Kasko Fiyatları

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

aracı 60.000 üzerinden kaskolattım. araç eşimin adına kasko benim adıma, %65 kendime ait hasarsızlık indirimi ile birlikte 730 lira ya groupama. indirimsiz hali ile 1.260 gibi bir şeydi.

bu arada fiyat full kasko olup hasar limiti olmaksızın, her sene için 1 kaza yapmanız halinde hasarsızlık indiriminizden sadece %10 düşüyor.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olenus link' Alıntı:
aracı 60.000 üzerinden kaskolattım. araç eşimin adına kasko benim adıma, %65 kendime ait hasarsızlık indirimi ile birlikte 730 lira ya groupama. indirimsiz hali ile 1.260 gibi bir şeydi.

bu arada fiyat full kasko olup hasar limiti olmaksızın, her sene için 1 kaza yapmanız halinde hasarsızlık indiriminizden sadece %10 düşüyor.
bu sadece groupama için mi geçerli
ben aksigortadan 1360 tl ye yaptırdım geçen sene ve bu ayın sonunda bitiyor ama 3 hafta önce kasko bozuldu ve yaklaşık 10 bin tl kaskodan kullanıldı, sanırım benim için bu sene kasko fiyatı aynı civarda olur 1300 civarı gibi sanırım

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=191.msg54643#msg54643 date=1320382958]
Abi iyiymiş. :)
Allah bizede nasip etsin.
nazar etme ne olur biriktir senin de olur :) kazasız belasız günlerde inşallah.
[/quote]
Maşallah abi.:)
Amin.

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün bende aracımı kasko yaptırdım 1840 tl /10 ay Kredi kartıma taksitli Gurupama dan

Aracımı eşimin üzerine devir yapmıştım haliyle ev hanımı olunca indirim vb yok dediler.

Bu yüzden fiyat yükek çıktı.

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=olenus link=topic=191.msg54654#msg54654 date=1320393530]

ben aksigortadan 1360 tl ye yaptırdım geçen sene ve bu ayın sonunda bitiyor ama 3 hafta önce kasko bozuldu ve yaklaşık 10 bin tl kaskodan kullanıldı, sanırım benim için bu sene kasko fiyatı aynı civarda olur 1300 civarı gibi sanırım
[/quote]

sn. hakan, eşimin % 30 luk benimse % 65 lik hasarsızlık indirimim vardı. ben aracı eşimin üzerine yapmak istediğimi söyleyince, evlilik cüzdanının fotokopsini istediler ( firma tanıdık ve benim bir çok sigortamı yaptığındanmıdır bilemem ) araç eşinizin poliçe sizin adınıza olabilir bi araştıralım dediler ve olumlu sonuç çıktı. karı-koca uygulaması bütün şirketlerde yok , bildiğim kadarıyla groupama ve anadolu hayatta var. ve bence bana yapılan poliçenin en önemli özelliğide hasar limiti olmaksızın her kaza başına sadece % 10 kadar eksilme olması hasarsızlık indiriminden.

ben groupama dan bir fiyat al derim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olenus link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=191.msg54666#msg54666 date=1320405791]
[quote author=olenus link=topic=191.msg54654#msg54654 date=1320393530]

[/quote]

sn. hakan, eşimin % 30 luk benimse % 65 lik hasarsızlık indirimim vardı. ben aracı eşimin üzerine yapmak istediğimi söyleyince, evlilik cüzdanının fotokopsini istediler ( firma tanıdık ve benim bir çok sigortamı yaptığındanmıdır bilemem ) araç eşinizin poliçe sizin adınıza olabilir bi araştıralım dediler ve olumlu sonuç çıktı. karı-koca uygulaması bütün şirketlerde yok , bildiğim kadarıyla groupama ve anadolu hayatta var. ve bence bana yapılan poliçenin en önemli özelliğide hasar limiti olmaksızın her kaza başına sadece % 10 kadar eksilme olması hasarsızlık indiriminden.

ben groupama dan bir fiyat al derim.
[/quote]

teşekkürler bilgilendirme için
yok araç da kasko da eşimin üzerine
%10 luk bir eksilme oluyorsa kaza olsa bile gerçekten güzel görünüyor bu ay içinde bir soracağım
çünkü bu ay sonunda bitiyor kasko

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdiye kadar arabaların hepsi benim adıma idi %65 indirimdeydim. astrayı eşimin adına aldık evlilk cüzdanı ile eşim adına kasko yine %65 olarak yapıldı. allianz kasko. benim bildiğim 65 den 50ye, 50 den 30a, 30 ve daha aşağıdan 0 a düşüyor.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadsalar arac icin en dusuk kaskoyu axa dan aldim 1.135 lira + bunun yaninda karter koruma hediye veriolar bayiden sizce nasil ? Daha ucuz olan yaptiran varmi. Benim soledigm full kasko

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasko fiyatları ayrıca teminat değerlerine göre de değişiyor.
Karşılaştırma yaparken bunları da göz önünde bulundurun.
Benim allianz, karşı tarafa verilen zarar için, poliçedeki ismini hatırlamıyorum, 30 bin lira.
Geçen şubatta 1235 liraya yaptırmıştım.