Kapıdan ve sunroofdan gelen rüzgar sesi ve hava

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç giderken bir tane sigara yakın tercihen dumanı bol veren samsun 216 veya maltepe sonra sigarayı fitilin etrafında gezdirin hava aldığı yeri tesbit edin sonra operasyona girin :D

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu tavsiyeyi uygularken kaza yaparsanız size bir avukatım var onun telefonunu vereyim :D :rolleyes:

psidia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç giderken bir tane sigara yakın tercihen dumanı bol veren samsun 216 veya maltepe sonra sigarayı fitilin etrafında gezdirin hava aldığı yeri tesbit edin sonra operasyona girin :D

akıllıca :) hiç olmazsa olmadık yerleri kurcalamamış olursun.Benim de sağ kapının cam ve ortadaki fitiller değişti 120-130 gibi hızlarda ses almaya başladı sabah inip bir sigara içeyim

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kapı ayarlarına bi baktır. kapı menteşelerinden zamanla düşme yapıyor ve yerine tam oturmuyor. bir kilitciye gidip ayar yaptır. ses yine gelirse fitillerin içine serum lastiği geçir. kesin çözüm:)

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda (1997 vectra b) hiç sigara içilmedi ben nasıl anlıycam nerden gelip gelmediğini.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sis makinası da işe yarar o zaman, veya kuru buz :p

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kapı ayarlarına bi baktır. kapı menteşelerinden zamanla düşme yapıyor ve yerine tam oturmuyor. bir kilitciye gidip ayar yaptır. ses yine gelirse fitillerin içine serum lastiği geçir. kesin çözüm:)

serum lastigini nerden bulacaz ve metresi ne kadardır.