Kapıdan ve sunroofdan gelen rüzgar sesi ve hava

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar vectra b aracımda hızım 110'u geçtikten sonra şöför kapısından ve sunroof'dan aşırı derecede rüzgar sesi geliyor.Birde sunroof komple değilde yukarı doğru açıldığında şöför kapısının iç açma kolu ile twitter yuvasından hava geliyor.Bunun nedeni nedir acaba??

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende takip ediyorum konuyu ve merakla bekliyorum benim astra g de de havalandırma ızgaralarından geliyor

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen benimde astra gsi den ön canmın sol üst köşesi ve tespit edemediğim bi kaç yerinden geliyo camın lastiğini komple çıkarıp altına silikon sıkasım var ne dersiniz faydası olurmu iki kapıdada biraz düşüklük var gibi çok hafif onlarda rüzgar girmesi için sebepmidir

vcorvetttte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim eski arabamda böyel bir sorun vardı. Bu tarz yerler için adını tam bilmediğim bir sprey satılıyor. Pilastiği güçlendiriyor. Yapışma özelliğini arttırıyor. Adını araştırıyım bulduğum ilk anda söylerim. Genelde servislerde sıkıyolar her bakımdan sonra.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla eğer bahsettiğiniz sprey işi çözerse çok iyi olur

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benim combo'da var özel servise götürdüm kapıyı yukardan az bişe içe aldılar biraz kesilir gibi oldu ama tam kesilmedi bnde bıktım artık uğraşmıyorum. Koyuyorum cd çalara ibo babayı açıyorum seside ne rüzgar sesi kalıyor ne bişe :)

06onur006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynı sorun vardı şoför koltuğu tarafındaki camdan rüzgar geliyordu dayanamadım söktüm ordaki camın fitilini baktım fitil güneşten esnemiş altına rg-11 anten kablosu koydum sıkıştırdım sonra jaon yapiştiricisiyla az sağlamlaştirdim şimdi ses yok..
Arkadaşlar vectra b aracımda hızım 110'u geçtikten sonra şöför kapısından ve sunroof'dan aşırı derecede rüzgar sesi geliyor.Birde sunroof komple değilde yukarı doğru açıldığında şöför kapısının iç açma kolu ile twitter yuvasından hava geliyor.Bunun nedeni nedir acaba??

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Benim eski arabamda böyel bir sorun vardı. Bu tarz yerler için adını tam bilmediğim bir sprey satılıyor. Pilastiği güçlendiriyor. Yapışma özelliğini arttırıyor. Adını araştırıyım bulduğum ilk anda söylerim. Genelde servislerde sıkıyolar her bakımdan sonra.

Silikon spreyinden bahsediyorsunuz. Ben denedim, çok fazla işe yaramıyor. Fitiller bir kez eskidimi rüzgar sesi mutlaka oluyor. Benin Vectra da sağ kapıdan rüzgar sesi alıyor. Baktım hatta orta sütundaki fitil patlamış.

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benim combo'da var özel servise götürdüm kapıyı yukardan az bişe içe aldılar biraz kesilir gibi oldu ama tam kesilmedi bnde bıktım artık uğraşmıyorum. Koyuyorum cd çalara ibo babayı açıyorum seside ne rüzgar sesi kalıyor ne bişe :)

harika çözüm...:alkis::alkis::alkis:

:kop::kop::kop: