İlGiNç navimaster navigasyon son durum son fiyat

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-opel-astra-j-multimedya-kapida-ode-sok-kampanya-84013821/detay

dün sakaryada bir spotçu arkadaşımda navimaster nmasj11 yani 3g li olan modeli şahsen inceledim çalıştırmadan.
fiyat 900 tl yani servislerin 1600 e taktığı kendi merkezinin fiyat vermediği ama ben orayıda arayıp fiyat aldım onlarda 1600 dediği cihaz 900 tl.
cihazı incelerken kalite anlamında biraz malzeme olarak kötü olduğuna şahit oldum tabi aklıma bu cihazların çin malı çakma olduğu geldi ve bunu da arkadaşıma söyledim.ayrıca bu cihazlarda 3 g varmış sende yokmu dedim bir sorayım dedi ve arkadaşım gözümün önünde navimaster merkezi aradı (opelnavigasyon sitesindeki telefon bendeki telefon ve kendisinde bulunan telefon teyit ettim) 3g nin cihazın bir özelliği olmadığını bunun ara bir yazılımla entegre edildiğni ve sadece usb girişi takıldığını bunun içinde merkez kadıköye uğranması gerektiğini söyledi.
daha önce cyclone (1100) necvox(1000) sattığını söyledi ama necvox un bütün fonksiyonları araca uygun değil satmıyorum artık ve cyclone da fiyatı yükseltti (1600) dedi şuan internet üzerinden gerek servislere gerek şahıslara en çok satışı ben yapıyorum dedi navimaster olarak  ben 50 adetten aşağıya ürün çekmiyorum o yüzden fiyat bana böyle dedi. bende şimdi servise gidip cyclone inceleyip malzeme kalitesini karşılaştırcam ondan sonra büyük ihtimal taktırcam.
bu arada navimaster merkezin arıza servisi ve montajcısı da yine bu arkadaşın montajcısı yani garantili bir sekilde navimaster taktırdınız serviste ve bir arıza oluştu opel servis yine bu arkadaşlara yönlendiriyor.
bir kaç resim cektim paylaşayım.

[img=800x597]http://g1205.hizliresim.com/x/k/611ub.jpg[/img]

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İlGiNç navimaster navigasyon son durum son fiyat

Benimde bu aralar oldukça fazla aklıma yatan navimaster, Opel'in yetkili servisleri ile görüşmemden sonra biraz gözümden düştü diyebilirim.  ::)

şuanda Cyclone'a yönlenmiş durumdayım. ֖nümüzdeki hafta içi bir seçim yapıp iki cihazdan birini taktıracağım ama muhtemelen Cyclone olacak.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlısı gule gule kullanın cıhazın arkasındakıler ne acaba hoparlormü

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
hayırlısı gule gule kullanın cıhazın arkasındakıler ne acaba hoparlormü

Cihazın arkasındakiler tahminime göre hoparlör abi.  :)

Radyo yada mp3 ile birlikte aynı anda navigasyonda açık ise navigasyonun sesli yönlendirmeleri arkadaki hoparlörlerden yapılıyor.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mert servis neden senin mideni bulandırdı

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aklıma takılan bu cyclone olsun necvox olsun navimaster olsun flexride lı araçlara takılabiliyormu ? Normalde flexride ın tour tuşunun olduğu yerde navimaster için sd kart yuvaları var.Ayrıca cyclone ve necvoxda durum nasıl. O 2 bölüm sökülebiliyormu ?

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

navimaster da sag taraf dolu sd kart girişi var ama cyclone yada necvox incelemedim bilmiyorum doğrusu

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sahinakpul link' Alıntı:
Aklıma takılan bu cyclone olsun necvox olsun navimaster olsun flexride lı araçlara takılabiliyormu ? Normalde flexride ın tour tuşunun olduğu yerde navimaster için sd kart yuvaları var.Ayrıca cyclone ve necvoxda durum nasıl. O 2 bölüm sökülebiliyormu ?
cyclone da o iki tuş kısmı boş herhangi bir görev atanmamış, o yüzden flexride araçlara takılırken
o bölüm çıkarılıp flexride tuşları gelir yerine diye düşünüyorum

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvoxdada boş herhangi bir işlevi yok ama meraktan sordum :) o zaman navimaster flexride lı araçlara takılamaz diye sonuç çıkıyor :)

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yani bu benim fikrim ama merkezle görüşülürse belki br çözüm olabilir emin değilim :)