Astra J - Navimaster (Kendi İncelemem)

hsv65

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navimaster (kendi incelemem)

eğer araçta sport modu varsa navimaster takılınca delikli tuş sport modunun yerine geliyor o zaman sport modu nereye gidiyor

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster (kendi incelemem)

hsv65 link' Alıntı:
eğer araçta sport modu varsa navimaster takılınca delikli tuş sport modunun yerine geliyor o zaman sport modu nereye gidiyor
045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - Navimaster (Kendi İncelemem)

hsv65 link' Alıntı:

Muhtemelen onun içinde bir formül bulmuşlardır ama aracına flexride opsiyonunu ekleten navi600 de ekletir gibime geliyor.

BahadırBLC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mert selam, diğer bir başlık altında da sordum ama sen daha iyi bilirsin daha önce de konuşmuştuk, navimaster android işlemcili değil, bu durumda android işlemci olmaması bana ne kaybettirir?  thnxx

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BahadırBLC link' Alıntı:
mert selam, diğer bir başlık altında da sordum ama sen daha iyi bilirsin daha önce de konuşmuştuk, navimaster android işlemcili değil, bu durumda android işlemci olmaması bana ne kaybettirir?  thnxx

Merhaba,

Android işletim sistemi bence biraz daha kullanıcı dostu.  :)
Kişiselleştirme kolaylığı, ücretsiz popüler program alternatifleri, hiçbir işleme gerek kalmadan internet bağlantısı sunması vb. özellikler Android'in artıları.
Navimaster kötü bir cihaz değil, başlıkta da belirttiğim gibi detaylıca inceledim ama Android'in tercih sebebi olması için çok daha fazla artısı mevcut.
Henüz herhangi bir Android cihaz inceleme fırsatım olmadığı için net bir karşılaştırma yapmam sağlıklı olmaz ama yakın bir dostum bana danışıp ikisinden birini alacak olsa kesinlikle Android öneririm.  :)

bukars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert bey taktırdınız mı Navimaster?. Google üzerinden konuyu okuyarak geldim. En son Pazartesigidecem demiştiniz. Sonra bir zaman atlaması olmuş.  :)
Memnunmusunuz, kaça taktırdınız

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bukars link' Alıntı:
Mert bey taktırdınız mı Navimaster?. Google üzerinden konuyu okuyarak geldim. En son Pazartesigidecem demiştiniz. Sonra bir zaman atlaması olmuş.  :)
Memnunmusunuz, kaça taktırdınız

֖zel mesajda da belirttiğim gibi taktırmadım.
Ben tam niyetlenmişken Android dedikoduları çıktı ve o gün bugündür Android taktırmaya niyetliyim.  :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
֖zel mesajda da belirttiğim gibi taktırmadım.
Ben tam niyetlenmişken Android dedikoduları çıktı ve o gün bugündür Android taktırmaya niyetliyim.  :)

Mert kardeşim, Android taktırmaya karar verdiğin zaman beni haberdar eder misin? İki cihaz alırız, fiyat uyguna gelebilir bir ihtimal. Güçlerimizi birleştirelim :)

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Mert kardeşim, Android taktırmaya karar verdiğin zaman beni haberdar eder misin? İki cihaz alırız, fiyat uyguna gelebilir bir ihtimal. Güçlerimizi birleştirelim :)

1000 tl sınırı aşmamak kaidesi ile bende alabilirim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:

Tabiki haberdar ederim.  :)
Bu aralar yeni ve daha güçlü bir Android cihaz çıktığı, yakında da satışının başlayacağı konuşuluyor.  ::)
Bu cihazı da gördükten sonra artık 100% Android cihazı taktıracağım.  :)

danger link' Alıntı:
1000 tl sınırı aşmamak kaidesi ile bende alabilirim.

şuanda satışta olan Android cihazdan tek bir tane alınınca 1250 TL civarına almak mümkün.  :)
3 tane alırsak belki 1000 TL civarına bu işi çözebiliriz.  :)