Astra 1.6 Edition 115hp & 1.4T 140hp & 2013 Model Araçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Daha önce tanıtım konusunda belirttiğim üzere Ankara'da yaşıyorum ancak ailem Mersin'de yaşadığı için Mersin Gedizlerden Astra J için fiyat almak istedim.
Bütçeme göre, almayı düşündüğüm 1.6 Edition olduğu için onu ve de kafamı kurcalayan 1.4T Enjoy Plus paketlerinin fiyatlarını sordum.
Telefon ettiğimde bu ay içerisinde Edition paketi için en son fiyat olarak 39.000 e sattıklarını belirttiler, 1.4T Enjoy Plus içinse en son satışı 44.500'den yaptıklarını belirttiler. Henüz planlarıma göre 2-3 ay zamanım olduğu için çok agresif şekilde fiyat alımlarına başlamadım dolayısıyla diğer bayiler (Ankara) ne kadar fiyat veriyorlar bilmiyorum. Sizce bu fiyatlardan daha iyi bir teklif alabilir miyim?

Ayrıca 2. sorum ise; Yıl sonu kampanyalarını ile ilgili soru sorduğumda (ne zaman başlayacak vs.) satış temsilcisi şöyle birşey söyledi doğruluk payı nedir acaba bilgisi olan var mı:
Satış temsilcisine göre bu yıldan itibaren artık yeni modeller yani 2013 model araçlar devletin kanun değişikliği nedeniyle Ocak'tan itibaren satışa başlayacakmış o yüzden de yıl sonu kampanyaları olmayabilir veya normalden daha geç olabilir dedi.

Bu 2 konu hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?

thnxx

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra 1.6 Edition 115hp & 1.4T 140hp & 2013 Model Araçlar

öncelikle hoşgeldiniz aramıza..
1. sorunuzda edition modeller takip ettiğim kadarıyla en son verilen fiyatlar 39 - 39.500 civarıydı
bunun altında fiyat alan yoktu siteden takip ettiğim kadarıyla
2. sorunuzda ise evet 2013 model araçlar devletin kanun değişikliği sebebiyle Ocak'tan itibaren satışa çıkacak
Yani artık 2011 model araç alıp 2012 model denilemeyecek, yani doğru bilgi vermiş bayi.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
öncelikle hoşgeldiniz aramıza..
1. sorunuzda edition modeller takip ettiğim kadarıyla en son verilen fiyatlar 39 - 39.500 civarıydı
bunun altında fiyat alan yoktu siteden takip ettiğim kadarıyla
2. sorunuzda ise evet 2013 model araçlar devletin kanun değişikliği sebebiyle Ocak'tan itibaren satışa çıkacak
Yani artık 2011 model araç alıp 2012 model denilemeyecek, yani doğru bilgi vermiş bayi.

Teşekkür ediyorum Hakan Bey,

Peki 1.4 T 140HP için verdikleri fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?
Bu benim ilk arabam olacak, sizlerin deneyimine dayanarak Eylül, Ekim gibi sizce fiyatlarda bir değişiklik olur mu? Bayilerin kotalarını doldurabilmek için yıl sonuna doğru fiyatlarda indirime gittiğini duydum acaba doğrumudur bu?

Teşekkürler

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Teşekkür ediyorum Hakan Bey,

Peki 1.4 T 140HP için verdikleri fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?
Bu benim ilk arabam olacak, sizlerin deneyimine dayanarak Eylül, Ekim gibi sizce fiyatlarda bir değişiklik olur mu? Bayilerin kotalarını doldurabilmek için yıl sonuna doğru fiyatlarda indirime gittiğini duydum acaba doğrumudur bu?

Teşekkürler
tabiki yeni modeller geleceği için eylül ekim gibi kampanyalar ve indirimler bu seneye kadar oldu bu sene de aynı şekilde olabilir
140 Hp hakkında bu aracı kullanan arkadaşlar daha net bilgi vereceklerdir

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim

bbirkank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı şekilde bende senin gibi edition almayı düşünürken, kendimi 1.4 sporta odakladım, fiyatları düşecek diyede şu an için beklemedeyim, senin aldığın fiyatlar genelde tüm bayilerde aynı, bende muğlada yaşıyorum ama aracı ankaradan almayı düşünüyorum, daha düşük fiyata bulursan burdan paylaşırsan çok sevinirim, hatta 2 3 araç için pazarlık yapılırsa daha uyguna alınabilir diye düşünüyorum bunun için formda bir ana başlık açıp araba almayı düşünen arkadaşlar toplanıp, tek bir bayide pazarlığa girerse daha da uygun fiyatlara alınabilir diye düşünüyorum....

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet birkan bey, söylediğiniz gerçekten mantıklı.

Arkadaşlar acaba yakın zamanda 1.4T 140HP Enjoy Plus için fiyat alan var mi? Liste fiyati 44.633TL görünüyor.
Önümüzdeki hafta bayiler ile görüşmeye başlayacağım, sizce 42.000 civari bir fiyat alabilir miyim? Yoksa cok mu sey istiyorum :)

Tesekkurler

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Evet birkan bey, söylediğiniz gerçekten mantıklı.

Arkadaşlar acaba yakın zamanda 1.4T 140HP Enjoy Plus için fiyat alan var mi? Liste fiyati 44.633TL görünüyor.
Önümüzdeki hafta bayiler ile görüşmeye başlayacağım, sizce 42.000 civari bir fiyat alabilir miyim? Yoksa cok mu sey istiyorum :)

Tesekkurler

Güncel

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence araç arlıyosanız Kasım - Aralık Ayını bekleyin.Ellerindeki stokları bitirmek ve Opel Genel Müdürlüğünden teşvik almak amaçlı gerekirse zararına satıyorlar. Ben 42.500 TL gibi bir rakama Sport + Sunroof + Navigasyon la birlikte aldım.Gerisini siz düşünün

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
Bence araç arlıyosanız Kasım - Aralık Ayını bekleyin.Ellerindeki stokları bitirmek ve Opel Genel Müdürlüğünden teşvik almak amaçlı gerekirse zararına satıyorlar. Ben 42.500 TL gibi bir rakama Sport + Sunroof + Navigasyon la birlikte aldım.Gerisini siz düşünün

Hmm doğru mantıklı gerçekten. 2011 modelmi acaba sizin aracınız? Ne zaman almıştınız acaba ve de alırkenki liste fiyatı neydi acaba :) ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...