Corsa için multimedia/navigasyon sistemi

bigahega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ko-cuce.net
Selamlar herkese,

Dün sabah İstanbul ve Bursa'daki tüm yetkili opel servislerine mail aracılığı ile ulaştım ve 2008 Corsa aracım için Touch&Connect infotaintment ünitesi taktırmak istediğimi, tarafıma konuyla ilgili parça + işçilik fiyat bilgisi teklifi sunmalarını istedim.

Opel Değer, aracıma uygun bir ünite olmadığını ve yapılamayacağını söyledi.
Neskar(Bursa), Necvox taktığını söyledi ve toplam 2500TL fiyat çekti.
Odak Opel, aracıma böyle bir ünitenin takılamayacağını ama yine de istersem aracı götürdüğümde elektronik beyni inceleyebileceklerini söyledi.
Gedizler Opel, Necvox için toplam 2500TL fiyat çekti.

Touch&Connect'i tüm servisler hayatlarına ilk defa duymuş gibi davranıyolar, kimseden bu sistemle ilgili bilgi alamadım hatta bir servis, ismini vermeyeyim, bana Türkçe tercümesi olarak bu Necvox da "dokun ve bağlan" şeklinde çalışıyor zaten dedi, üzerine gitmedim :)

Önümüzdeki hafta da diğer servislerden dönüş olur diye düşünüyorum ama olumlu bir şey çıkmayacak gibi. Bir kaç yere daha bakındım ama Touch&Connect satan yok bu aralar internette.

Zenec'ten fiyat istedim Corsa'ya uyumlu modeli için montaj dahil çok daha uygun fiyat verdiler, sanırım Zenec'e döneceğim gibi duruyor.

Bir de benim konsol maalesef kum beji, acaba piano black plastikleri satan bildiği olan var mıdır, yoksa çok sırıtacak hangi markayı alırsam alayım hiç bir markada kum beji renkte çerçeve yok üniteler için.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Touch&Connect in siyahı için yardımcı olabilirim. Sıfır cihaz tüm parçaları (USB soketi hariç) dahil hazır var ;)

Bu arada yetkili servis fiyat verseydi burada küfür ediyor olurdunuz . Ana ünite 5500 TL t&c için ;)

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu cihazın birde internet bağlantısı gibi bi özelliği olsaydı iyi olurdu. zira trafik yoğunluğu kaza vs. görmek mümkün olmuyor gene cepten bakmak zorunda kalabiliyorum. RDS diye trafik bilgi yayını fonksiyonu var ama hiç bilgi gelmiyor :D yayın yok heralde istanbulda. bunu alamazsanız ben tam özelliklerini bilmemekle birlikte necvox cyclone yerine zenec alırdım