Hasar kayıtlı araba

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o araba nın parça fiyatlarından haberiniz olsaydı hasar kaydının çok olmadığını bilirdiniz . 2 far 1 ön tampon nu yaklaşık olarak 4000 liracık ;)
Yuh vay be ama araç 7 kaza yapmış ne bilim ya insan çekiniyor belki yoktur sıkıntısı ama ... adam 1 depo ile 1200 km yapıyor dedi ne kadar doğru bilemem.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yolda gider 1200 km dogrudur. Hasar miktarina cok takilmayin (pert agir hasar haric) symbol ile lancer kaza yapsalar ve ikisi de ayni hasari alsa, ikiside serviste onarilsa symbol 2000 tl hasar kaydi alir, lancer 6000 tl. Onemli olan sase, hava yastiklarinin acilip acilmadigi. Bizim bir arkadas golf aldi arabada 15000 hasar kaydi var ama boya degisen yok. Eski sahibi abla kaldirima cikmis, dsg sanzuman zarar gormus, kaskodan serviste yenisi takilmis 15000 kayit bundan.

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7000 tl ile tofaşmı bu perte ayrılsın.
mitsubishi'nin parça fiyatından haberiniz yoksa zaten bulaşmayın o araca. babamın l300 için cımbızla sinyal parçasını toplayıp yapıştırdığını bilirim fiyatı yüzünden.
hasar kayıtlarında sorun yok bence. tampon panjur far kırılsa 5 6 rahat çıkar mitsubishi servisinde.
alın elinize boya makinası dolanın arabayı . tavan direk şase kontrolünüde yapın. motoruna baktırın. fiyatıda hasarsızına göre iyiyse alıp geçin...

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yolda gider 1200 km dogrudur. Hasar miktarina cok takilmayin (pert agir hasar haric) symbol ile lancer kaza yapsalar ve ikisi de ayni hasari alsa, ikiside serviste onarilsa symbol 2000 tl hasar kaydi alir, lancer 6000 tl. Onemli olan sase, hava yastiklarinin acilip acilmadigi. Bizim bir arkadas golf aldi arabada 15000 hasar kaydi var ama boya degisen yok. Eski sahibi abla kaldirima cikmis, dsg sanzuman zarar gormus, kaskodan serviste yenisi takilmis 15000 kayit bundan.
Hocam doğru söylüyorsunuz ama 10 binden fazla hasarı var ve 7 kaza ilk kazası 7000 liralık hasar almış ve 2000 km de yapmış bilmiyorum ki ya

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlgilendiginiz arac fiyat olarak cok cazip gorunmedi bana, hasarsiz olanlari ile arada 4000-5000 fark olsa dusunulebilir ama o kadar farkta yok

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7000 tl ile tofaşmı bu perte ayrılsın.
mitsubishi'nin parça fiyatından haberiniz yoksa zaten bulaşmayın o araca. babamın l300 için cımbızla sinyal parçasını toplayıp yapıştırdığını bilirim fiyatı yüzünden.
hasar kayıtlarında sorun yok bence. tampon panjur far kırılsa 5 6 rahat çıkar mitsubishi servisinde.
alın elinize boya makinası dolanın arabayı . tavan direk şase kontrolünüde yapın. motoruna baktırın. fiyatıda hasarsızına göre iyiyse alıp geçin...
Anladım da kasko yaptıktan sonra sıkıntı olmaz çok ariza veren araç değil sonuçta linkini attigim aracın fiyatı uygundu o yüzden ama kaza kafa karıştırıyo

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafa karışacak bir durum yok.
kaza bu olmaz olmaz diye birşey yok.
ben cuma gecesi plastik dubaya vurdum şanslıydım sağ köşeye denk getirecek kadar ortadan vursam tamponu kıracaktı. sağ köşeden vurdum birşey olmadı cifle bile gitti çiziği . olsaydı kaskodan arabada en az 2000 tl hasar kaydı olacaktı. ne yani bir duba tamponu kırdı diye benim arabam hasarlı muamelesimi görecek ?
işine gelen alır ;)

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafa karışacak bir durum yok.
kaza bu olmaz olmaz diye birşey yok.
ben cuma gecesi plastik dubaya vurdum şanslıydım sağ köşeye denk getirecek kadar ortadan vursam tamponu kıracaktı. sağ köşeden vurdum birşey olmadı cifle bile gitti çiziği . olsaydı kaskodan arabada en az 2000 tl hasar kaydı olacaktı. ne yani bir duba tamponu kırdı diye benim arabam hasarlı muamelesimi görecek ?
işine gelen alır ;)
Peki en fazla ne kadar verilir bu araçlara 2009 sonrasına