Hasar kayıtlı araba

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi forumlar bu ara araba arayışında olduğumuzdan bu tarz konular açıyorum hep affola. 2011 mitsubishi araç var aracın 7 hasar kaydı var 1.si 7000 tl lik en son kazası 2000 tl lik diğer kazalar da hep 400-500 çarpma çarpışma araç diri duruyor 80000 de ama iste kazalı araçta nelere dikkat etmeli ?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bulaşma plakası kapalı ilanlara oldum olası kıl oldum. Birde o sekiz binlik hasar demek pert kaydına yakın bir hasar demek o yüzden yaklaşma bile.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bulaşma plakası kapalı ilanlara oldum olası kıl oldum. Birde o sekiz binlik hasar demek pert kaydına yakın bir hasar demek o yüzden yaklaşma bile.
Anladım ama hasar kayıtlarında karsi tarafında hasarları eklenmiyor mu ?

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilemedim

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araca çarptım kırık olan tamponu kırıldı. İhale bana kaldı. Tutanak tuttuk. Benim trafik sigortasından tamponunu değiştirtti. Ona yazan var mı bilmiyorum ama benim aracımı sorgulattığımda bir adet hasar kaydı görünüyor çarpma diye ama fiyat görünmüyor.

Yani karşı tarafın masrafı bana yansımamış. Bende de çizik dahi olmadığından herhangi bir işlem yapılmadı.

Fiyatlarına bakmam ama bir aracın 8 hasar kaydı varsa ve hepsinde 3-5 fiyat görünüyorsa o araçtan uzak dururum. Bu benim şahsi fikrim. Millet pert kayıtlı araçları alıp biniyor. ;)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabanın piyasasını bilmiyorum ama benim aracım da hasar kayıtlı. 5 senedir yağ su ddeğişimi ile biniyorum. fiyat olarak emsallerinden baya ucuzdu. bir sıkıntısını görmedim. bundan ssonraaaraç degistirecegim zaman yine fiyat olarakuyun oolursa hasar kayıtlı tercih ederim. iyi aaraştırdıktan sonra alınabilir bence