güneş marka subap takımı nasıldır?

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise mi gitsem ki onlar da kurum var ondandır diyorlardı ama en son ihtimal beyin olabilir diyorlardı...

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kenan abi beynin versiyonunu yükseltiyolar öyle dene bi yani senin orj programını silip üst versiyon bi yazılım atıyolar yaptıranlar vardı.

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kenan abi beynin versiyonunu yükseltiyolar öyle dene bi yani senin orj programını silip üst versiyon bi yazılım atıyolar yaptıranlar vardı.

Bir deneyelim bakalım ne olacak şu arıza ığızı birkaç gün sonra yanar bi yansın da gidelim servise...

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi gelismeleri bekliyorum habersiz bırakma

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlaka haber veririm özel msj atarım. ama önce arıza ışığının yanması gerekir, yanmadan bişey yapmıyorlar...

serhatbsy

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar inna marka lifter aldım kutusu orjinal ama içindeki fincanlar yani kadehler ters çevirince içine baktım hiç birşey yazmıyor bnm araçta söktüğüm eskiler de inna yazıyor bunun fincan tam içinde hiç bşy yazmıyor kimi yan sanayi diyor kimi orjinal dior aldığım yer tak dedi bay olmaz dedi sizce orjinalmi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@serhatbsy hocam zaten siz yedek parçanın başkenti ankaradasınız. Eğer şüpheniz varsa değiştirin parçayı kafanız rahat etsin.

serhatbsy

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
@serhatbsy hocam zaten siz yedek parçanın başkenti ankaradasınız. Eğer şüpheniz varsa değiştirin parçayı kafanız rahat etsin.
Hocam güneş marka aldım kabul geri etmiyor parçacı danışmak istiyorum taksam sorun olurmu