Full istasyonundan dizel

ufkdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 3 ay davutpaşa full den mazot aldım ve mazot fıltremden oldum. odak'a giitim ve filtreye su biriktiğini söylediler. benzin istasyonunu degiştir dediler. ekonomik motora birazda ekonomik mazot alalım dedim olan cüzdanıma oldu. gidip filtre değitirdim.

darkz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fullun artık bir avantajı kalmadı, litrede 6-7 kuruş, full depo alsanız 1,5 lira fark eder. Ayrıca Full istasyonları çok kalabalık oluyor, sıra bekliyorsunuz, araçlar dar yerlerden geçmeye çalışıyor, ki keza benim aracıma bu şekilde sürttüler. 1,5 lira kar için gerçekten macera... Ayrıca ben nedense daha az yol yaptığımı düşünüyorum. Calorisi düşük geldi bana.

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun full e ugradim, tek tip mazot var oda eurodizel, fiyati 3.84
normal mazot yokmus??? normal mazotu euro dizel diye kaktirmasinlar!!!

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C.tesi aracı servise bakıma soktum, 15 bin km nin 12 bin kmsinde fullden almışımdır yakıtı, mazot filtresi tertemiz çıktı.
Genellikle aynı istasyonu tercih ediyorum, ve temiz olduğunu düşünüyorum.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bende imkanım oldukça antalyada full den alıyorum. yoluma ters düşsesde genelde full kullanıyorum. şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım allaha şükür. diğer zamanlarda ise shell kullanmaya devam... :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bir tanıdğım bana şöyle demişti...mazotu en kötü yerden alıyorumdur belkide...ama hiç farklı yerden almadım demişti...8 yıldır biniyormuş...hiçbir sorun olmamış aldığı yerden halbuki herkes şikayetçi bende dahil...hep aldığın yerden alcaksın karışmayacak mazot...

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
doğru olabilir. ama birde şöyle bişey var. aynı benzin istasyonuna farklı zamanlarda gelen yakıtlardada kalite farkdebiliyor. ev yemekleri yapan biyer değilki bu. tadı güzel hep buraya gelelim diyemiyoruz ki. ben 10 seneye yakın istanbul merterdeki bp den aldım benzinimi. hiç bir sorun yaşamadım ama bir gün yine aynı yerden aldım ve 2 saat sonra arabam yolda kaldı. çekici ile srvise gittik. filitreden su çıktı. depoyu yıkattım boşaltılan benzindede su vardı. hemde gözle görülür derecede. oyüzden aynı yerden almaktansa sirkülasyonu çok olan yerden almak daha mantıklı bence.