esp

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun keskin bir viraja yuksek bir hizla girdim 100kmph civari, aracin arkasi savruldu esp devreye girerek hemen topladi araci ekrana bakmadim fakat sanirim sesli  bir ikaz oldu esp devredeyken, astra ne kafar guvenli oldugunu kanitladi baska bir arac olsa kesin savrulmustu!

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: esp

Bende hemen her fırsatta İzmir'de 2 tane sert ve geniş virajda arabayı yüksek süratlerde zorluyorum, ESP'nin çok güzel bir toplayışı var, gerçekten hem zevk hem güven veriyor Astra insana.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu ESP bi bende olamadı içimde uhde kalıcak. :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizde sesli bir ikaz oluyor mu peki?

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar,
Aklınızda olsun, ESP var diye kendinizi bir an bile boş bırakmayın. Daha önce sitedeki videolarda vardı.Başlangıçta düz giden araba, ani şerit değiştirip esp devreye girip çıktan sonra hiçbir direksiyon düzeltmesi yapılmazsa yola en aşağı 30 derece dışarı kayacak şekilde devam ediyor.Sonuçta çok ani gelişen yüksek hızlı hareket söz konusu, milisaniyeler içinde etkiyen fren kuvvetleri sayesinde aracın burnu şerit değişimden sonra düz kalamaz zaten.Bu demek ki sürücü eğer o an kontrolü elden bir an için bırakırsa yoldan çıkabilir, şarampole yuvarlanabilir.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Sizde sesli bir ikaz oluyor mu peki?

Bende sadece gösterge ekranımda yanıp sönen sarı bir işaret gördüm, bir ses duymadım. Bilihare tekrar deneyeyim neler oluyor diye.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bende sadece gösterge ekranımda yanıp sönen sarı bir işaret gördüm, bir ses duymadım. Bilihare tekrar deneyeyim neler oluyor diye.

Gene kapışacaksak bastığımız düzlüğün sonunda iyi bir "W" viraj var, gel de deneyelim  005hihih

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gerci muzigin sesi acikti yanilmis olabilirim ama duydum sanki.  Daha once giuda cift diferansiyeli test ettigim zaman toplamasi cok hosuma gitmisti astranin da geri kalir bir yani yokmus