Esp Testi

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: ESP TESTİ

HaKaN link' Alıntı:
katılıyorum sert frende aracın yoldan çıkma ve devrilme riski daha fazla
ama o an için refleks olduğu için ne yapılır bilemiyorum

bugun ESP'yi kontrol edecekler... ancak korkuyorum bilgisayarda başka arızalara yol açarar diye

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadece bilgisayara bağlayıp hata mesajı vermiş mi diye bakıyorlar kurcalamazlar diye düşünüyorum

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

astraowner link' Alıntı:
sadece bilgisayara bağlayıp hata mesajı vermiş mi diye bakıyorlar kurcalamazlar diye düşünüyorum

sn astraowner, 17.30da araç serviste kontrole girecek o zaman anlayacağız ak koyun kara koyun neymis.... belkidün gece sistem devreye girdi ise, bilgisayarda kaydı çıkabir. herhalde araçlarmız bu tip verileri tutabiliyordur...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yani videonun demek istediği; sürüş zevkinin düşmesini istemiyorsaZ Esp kapalı olacak!!  011zaa

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Esp Testi

kesinlikle aynı hareketi 4 defa yaptı dün gece benim araçç.. yalnız benim bildigim isteseniz de istemeseniz de ESP boyle durumlarda devreye giriyor...

Ozan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bayağı deneyen olmuş ben tek ben yapmışımdır diye düşünüyordum  032questn yukarıdaki videodanda anlaşılacağı gibi esp çok önemli ve artık tüm araçlarda standart olması gereken birşey bu arada esp ışığı esp müdahale ettiği sırada yanar tabi o anki durumda ekrana bakmak zor göremeyenler olmuştur ama dörtlüleri yaktığını bilmiyordum aslında esp yi denemek gerçekten riskli bir iş sonuçta hiçbirimiz uzman değiliz mümkün olduğunca esp ye iş düşmeyecek şekilde kullanmamız gerekiyor.Virajlar için eğer viraja sert girdiyseniz sert bir şekilde frene basmak işleri iki kat daha riskli duruma sokacaktır freni viraja girmeden yapmak gerekir ama yapmak zorunda kalacaklar olursa önce viraji geniş almaya oda kurtarmıyorsa hafif hafif frenleme daha sağlıklı olacaktır.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Başka bir araçla karıştırmıyorsam Astra da Esp yi kapasanız bile kayma miktarı ciddiyse kendiliğinden devreye giriyor olmalı..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Esmerce link' Alıntı:
Başka bir araçla karıştırmıyorsam Astra da Esp yi kapasanız bile kayma miktarı ciddiyse kendiliğinden devreye giriyor olmalı..
doğru , ben de böyle biliyorum

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Esmerce link' Alıntı:

kullanım klavuzunda boyle bir şey yazmıyor.. ama Astra J'yi test eden bir kaç uzman'dan(ki videolar forumda var) bu yorumu duymuştum...