Opel Odakta Yaşadıklarım

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta Yaşadıklarım

Öncelikle bazı yorumların konu sahibi beyefendiye haksızlık olduğunu düşünüyorum.Beyefendinin canı iki senedir fazlasıyla yanmış odak neye elini atmışsa halledememiş.O servis orada çözüm üretmek için var üretemiyorsa yani sorunları çözemiyorsa ısmarladığı çayın kahvenin bedava yıkamanın vs hiçbir anlamı yok.

Aynı olay benim aracımın başına gelse ben de aynı şekilde tepkimi dile getiririm.Hele ki süleymanhocanın arkadaşının aracının ön kaputunun başına gelenler kabul edilemez.Bu tamamen servisin ciddiyetsizliğini gösteriyor.

İyi niyet falan tamam eyvallah ama burada çözülmeyen sorunlar ve hatalar zinciri var.Bence bunun savunulacak bir yanı yok.Odak ya hataları düzeltmeli ya da bunu tazmin etmeli.İyi niyet budur.Yok etmiyorsa özür dileyip suçunu kabul etmeli,servise giriş tarihlerini falan yazmayla olmuyor bu işler.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar benim başıma gelenleri çoğunuz az çok biliyorsunuz  eski konularda sayfalarca var neyse ve bunlar tarıkla ve odakta olan durumlardı çok sıkıntı çektim sinir harpleri yaşadım ve bunları opelden 5 adet araç almış biri olarak yaşadım yine bu konuda olduğu gibi eleştirenler oldu odak ve tarık arkadaşımızı sahip çıkanda ama benim kimseye yav kardeşim benim başıma bu kadar şey gelmişken siz nasıl böyle şeyler yazıyorsunuz demedim deme hakkımda yok siz zarar gördüğünüz için karşı savunma geliştirmeniz insani bir durum olduğu kadar fayda görmüş insanlarında bunu yazmalarıda doğaldır ayrıca konun başından beri hicbir arkadasin odak veya tarik beye sahip cikildigini okumadim arkadaslar sadece yasadiklarini yazdilar.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Arkadaşlar benim başıma gelenleri çoğunuz az çok biliyorsunuz  eski konularda sayfalarca var neyse ve bunlar tarıkla ve odakta olan durumlardı çok sıkıntı çektim sinir harpleri yaşadım ve bunları opelden 5 adet araç almış biri olarak yaşadım yine bu konuda olduğu gibi eleştirenler oldu odak ve tarık arkadaşımızı sahip çıkanda ama benim kimseye yav kardeşim benim başıma bu kadar şey gelmişken siz nasıl böyle şeyler yazıyorsunuz demedim deme hakkımda yok siz zarar gördüğünüz için karşı savunma geliştirmeniz insani bir durum olduğu kadar fayda görmüş insanlarında bunu yazmalarıda doğaldır ayrıca konun başından beri hicbir arkadasin odak veya tarik beye sahip cikildigini okumadim arkadaslar sadece yasadiklarini yazdilar.
Anlatmak istedigimde tamda buydu.  045thumbsup

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Opel Odakta Yaşadıklarım

DERSİMLİ link' Alıntı:
Tamamen katılıyorum.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Ben aracı satın aldığım bayinin servisine ilk bakımı için götürdüm.  Hesapta kendilerinden çıkan araca daha bi ilgi gostereceklerini düşünüyorumdum. Hiç umdugum gibi olmadı. Berbat ötesi bir ilgi ve içtenlik vardı.  Satin alırken gösterilen ilginin onda biri yoktu.

+1

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Odak veya bir başkası fark etmiyor,  Opel servisleri genelde yetersiz ilgisiz.

Harun hocam dediklerinize aynen katılıyorum.Arkadaşlardan da duyduğum kadarıyla Türkiye genelinde yetersizler...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim yorumum opel alınacak araba, astra binilecek  otomobil,  Ancaaaak söz konusu servisse uzak duracaksin.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Benim yorumum opel alınacak araba, astra binilecek  otomobil,  Ancaaaak söz konusu servisse uzak duracaksin.

Hocam opel balkan servisinin müdiresinin bana söylediği aynen şuydu ben kendilerine opel bu sekilde davranarak musteri kaybeder saddce dedigimde ooo bir siz degilsinizki yuzbinlerce arac satiyor bu firma dedi ve konusmamiz boyunca oyle kotu bir tutum sergilemistiki bende kendisine o yuzbinlerce insanin sayesinde ekmek yiyorsunuz vu o insanlardan biride benim demistim. Diyecegim odakta cok sorun yasadim işi gevsek biraktıkları için zarara uğradım ama şunu söylemek zorundayım diğer servislere nazaran odak bir gömlek öndedir.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğrudur Odaki ve Tarık i tanıyorum biliyorsun.  Ancak ticari ve servissel bir işim olmadı.  Bakımı da onlarayaptirmadim açıkçası.  Ben okudugum genel servis anlayışı ve bizzat ilk bakımda gördüğüm muameleye dayanarak söylüyorum kiservisleromizin kalitesi maalesef vasatin altında ve işin kötüsü adamların umurunda değil.