Eğer aracınızı 2. el aldıysanız, bu konuyu dikkatle okuyun.

astra_selim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bncede çok mantıklı bır konu paylaşılmış...bende değiğştirmeyi düşünüyorum bir an önce...paylasan arkadaşa çok teskkrler

abdul81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son derece faydalı bir paylaşım özellikle küçük illerde bu risk daha fazla

bayozer73

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı yedek anahtarı ile birlikte aldım. Fakat asıl anahtar plastiği çok yıpranmış. Nasıl ve nerde değiştirebilirim?

TAMER00

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Peki arkadaslar. İmmobilozer kilit sistemi olan bir arabayi calmak zor ya da imkansizmidir. Ayriyeten alarm da taktirmamiz gerekiyormu aracimiza.

efsane avcısı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba paylaştığın bilgi için teşekkürler.. benim sorum olacak bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum. bende astra 2 1999 var ve dediğiniz gibi yedek anahtarı kaybettiklerini söyleyip alamadım. tek anahtar gidiyor şimdilik. astra 2 lerde motor çalıştırma konusu elektronik değil sanırım standart anahtarı tak çevir. benim şifreleri değiştirmem için kontak+kapı+bagaj+depo kapağının şifreleri değişmesi lazım. sanırım tek anahtar olması için de maliyetli gibi düşünüyorum. bu konu hakkında pratik bir çözüm yolu bulabilirmiyiz sizce. benim düşüncem alarm taktırayım diyorum ve araç anahtarla açıldığı zaman bile alarm devreye giriyor. yada daha farklı çözümlerinize açığım...
:)

sonerse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptırmayı düşünüyorumservise gidip eski anahtarın kodunu değiştirdik.bu kodlar o serviste kayıtlı olmuyormu.yani kötü niyetli bir kişi o kodları başka yedek anahtara yükleyip gene yapacağını yapamazmı.biraz komplo teorisi gibi oldu ama

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
aydınlatıcı bilgin için çok teşekkürler gerçekten böyle şeyler olabilir dikkat etmek gerekir.

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farz edelim adam yedek anahtarı verdi ama içimiz rahat olsun diye bu işlemi yedek anahtarımıza yaptırsak +30 daha mı vermek gerekiyor. Konu açıldıktan buyana o fiyat 50 olmuştur. 2 anahtar için 100 ise problem değil.

mzcambaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık herseyin çakmasını yada kopyasını yapabiliyorlar malum türk milleti kıvrak ve kısa