Edition vites altı kırmızı led

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

Kısılarak yanması sönmesini çok dert etmeyin ha birden sönmüş ha kısılarak fark eden birşey yok sırf bunun için para dökmenize de gerek yok 1,5 yıldır çakmaklığa bağlı duruyor ve sürekli yanıyor benim aracımdaki takıntı bile yapmadım en fazla ne olur ledin ömrü kısalır çokda mühim değil gider şerit led takarım ufak tefek şeyler bunlar ışık varmı var işte hiç olmamasından çok daha iyi :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Kısılarak yanması sönmesini çok dert etmeyin ha birden sönmüş ha kısılarak fark eden birşey yok sırf bunun için para dökmenize de gerek yok 1,5 yıldır çakmaklığa bağlı duruyor ve sürekli yanıyor benim aracımdaki takıntı bile yapmadım en fazla ne olur ledin ömrü kısalır çokda mühim değil gider şerit led takarım ufak tefek şeyler bunlar ışık varmı var işte hiç olmamasından çok daha iyi :)
+1 kesinlikle kardeşim. Hatta hazır açmışken kırmızı yerine mor, lacivert LED falan takılabilir :D Tavana da pavyon usulü hortum LED döşemeyi düşünüyorum :D Gel hafta sonu halledelim :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
+1 kesinlikle kardeşim. Hatta hazır açmışken kırmızı yerine mor, lacivert LED falan takılabilir :D Tavana da pavyon usulü hortum LED döşemeyi düşünüyorum :D Gel hafta sonu halledelim :D
Apaçi stayla diyorsun yani kardeşim :) Bu hafta durumlar malum netleşsin soraki haftaya sözleşelim anladın sen :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Apaçi stayla diyorsun yani kardeşim :) Bu hafta durumlar malum netleşsin soraki haftaya sözleşelim anladın sen :)
Anladım kardeşim hayırlısı olsun :) bende hafta sonu aracı iç-dış yıkayayım biraz rahatlayayım :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Anladım kardeşim hayırlısı olsun :) bende hafta sonu aracı iç-dış yıkayayım biraz rahatlayayım :)
Benim arabayı bir görsen leş gibi oldu :) fırsat bulursam bir ara yıkayacağım ama insan şu soğukta yıkamayada üşeniyor kardeşim :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Edition vites altı kırmızı led

metinmb407 link' Alıntı:
Daha önce farkeden arkadaşlar vardır ama ekleme ihtiyacı hissettim. Benim aracım da 2014 Edition henüz bakma şansım olmadı ama bende de çekilmiş bir hat yoktur muhtemelen. Bir arkadaşımız demiş ki farlarla açılıp kapanıyor. Sanırım ben bu uygulamayı teyp aydınlatmasından hat çekerek alacağım. Çünkü teyp aydınlatması kapı açılınca aynı tavan lambası gibi yavaşça açılıp kısılarak kapanıyor.

Ayrıca şerit led kullanacağım için üzerindeki şeffaf kaplamayı zımparalayacağım ki ışığı ip gibi dağıtsın sadece belli bir noktayı aydınlatmasın.
Teyip den alırsanız sürüş esnasında eğer farlarinız açık değilse yanmayacaktir. En mantıklı yer çakmaklik. Ayrıca üç çipli led kullanıp vites altına gizleme yaparak yapıştırırsanız ip gibi dağıtir ışığı.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Edition vites altı kırmızı led

WeReWoLF link' Alıntı:
Teyip den alırsanız sürüş esnasında eğer farlarinız açık değilse yanmayacaktir. En mantıklı yer çakmaklik. Ayrıca üç çipli led kullanıp vites altına gizleme yaparak yapıştırırsanız ip gibi dağıtir ışığı.

Peki standartta nasıl yanıyor? Sürekli mi, kapı açıldığı ve far açıldığında mı? Orijinale en yakın neyse onu yapayım. Şerit led mevcut 3 smd ledli.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Edition vites altı kırmızı led

metinmb407 link' Alıntı:
Peki standartta nasıl yanıyor? Sürekli mi, kapı açıldığı ve far açıldığında mı? Orijinale en yakın neyse onu yapayım. şerit led mevcut 3 smd ledli.
hayır standartta sürekli yanmıyor.  kapı açıldığı ve far açıldığında yanıyor diğer zamanlar kapalı.

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar edition aracıma vites altı led ini bende yaptım fakat sabit yaniyordu hoşuma gitmedi yeniden uzun uğraşlar sonucu sonunda yaptım vites altinda soket vardı fakat led yoktu 3 çipli led kullandım şemaları bağlantıyı yaptım ve kapıyı açarken ışık açılıyor ve kapanıyor farları açtığınızda aktif hale geliyor bendeki 2012 edition araç

Ekli dosyalar

• Þema-1.png
    Þema-1.png
    101.4 KB · Görüntüleme: 97