Edition vites altı kırmızı led

yigit35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

[img=450x600]http://i1277.photobucket.com/albums/y482/yigit35/20130511_193133_zpsaa57cae9.jpg[/img]

MAKYAJLI EDITION HB aracım.. fotoyu da yeni çektim

İzmirde Surtaş ve Arkas gibi servislerle görüştüm ancak bu işlemi yapmaya yanaşmıyorlar. Yok mekanik arıza olurmuş yok vs. gibi sebeplerle.. Mekanik arıza olacaksa burda Led in ne işi var..

Yukarıda resmi de koydum adamlar kabak gibi led i koymuşlar ışığı bi enteresan kısık, bir haftadır herkese soruyorum, forumda Mercanlarda yaptırdığını söyleyen arkadaşa mesaj attım cevap vermedi, megatech isimli üyeydi sanırım ona mesaj attım o da cevap vermedi. Yakın çevreme oto elektrikçi sorduruyorum koca İzmirde bulamadık bir tane götürüp şu işi yaptırabileceğimiz bir yer.

Biri bir yol göstersin azcık elektrikten anlasam kendim yapacam yemin ediyorum  :)) İZMİR de yok mu bu işi yapacak birileriii ????

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ne zaman müsait olursun Yiğit? Aklıma gelen bir yer var bunu yapacak. :)

yigit35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben olabilirim herhangi bir zaman izin alabilirim.
senden başka ilgilenen yok zaten benim bu mücadelemle : ))  sen beni özelden bilgilendirirsen sevinirim..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

yigit35 link' Alıntı:
ben olabilirim herhangi bir zaman izin alabilirim.
senden başka ilgilenen yok zaten benim bu mücadelemle : ))  sen beni özelden bilgilendirirsen sevinirim..

Yolladım özelden bir mesaj. :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu baştan sona şimdi inceledim ve sn.firstemperor üyemize ne kadar teşekkür etsek az diye düşünüyorum. Sadece var yapılıyor değil nasıl yapılacağını bıkmadan her soran arkadaşa anlatması da atlanacak bir durum değil.  general_Applause

+10 thnxx   

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Konuyu baştan sona şimdi inceledim ve sn.firstemperor üyemize ne kadar teşekkür etsek az diye düşünüyorum. Sadece var yapılıyor değil nasıl yapılacağını bıkmadan her soran arkadaşa anlatması da atlanacak bir durum değil.  general_Applause

+10 thnxx   
asıl ben teşekkür ediyorum. bu konuyu üst konu yapıp herkesin faydalanmasını sağladınız. ayrıca opelsizasla.com dışında hiçbir yerde yazmadım, sadece burada var.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
asıl ben teşekkür ediyorum. bu konuyu üst konu yapıp herkesin faydalanmasını sağladınız. ayrıca opelsizasla.com dışında hiçbir yerde yazmadım, sadece burada var.

:)  Tekrardan teşekkürler...  İlgi ile takip ediyorum sizi.

yigit35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Doğan ın sayesinde işlemi hallettik. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Konu ile ilgili şöyle bilgi vereyim bende, sadece vitesin altındaki kumaş bölgeyi söktüler ve ordan işlemi yaptılar. komple gövdeyi sökme ve vitesi kaldırma gibi bir işlemleri olmadı.

Yalnız orjinali gibi yanmıyor ama yanıyormu yanıyor canavar gibi  : ))  aracı çalıştırınca yanıyor, aracı stop ettirip anahtarı çıkarınca da yanmaya devam ediyor, ne zaman kapıyı açıyorsunuz o zaman sönüyor ve bir daha yanmıyor. yavaş yavaş sönme olayı olmadı, bence çok da lazım değil..

konuyu açan arkadaşa da teşekkürler böyle bir bilgilendirm için  :))

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

yigit35 link' Alıntı:

Konu ile ilgili şöyle bilgi vereyim bende, sadece vitesin altındaki kumaş bölgeyi söktüler ve ordan işlemi yaptılar. komple gövdeyi sökme ve vitesi kaldırma gibi bir işlemleri olmadı.

Yalnız orjinali gibi yanmıyor ama yanıyormu yanıyor canavar gibi  : ))  aracı çalıştırınca yanıyor, aracı stop ettirip anahtarı çıkarınca da yanmaya devam ediyor, ne zaman kapıyı açıyorsunuz o zaman sönüyor ve bir daha yanmıyor. yavaş yavaş sönme olayı olmadı, bence çok da lazım değil..

Güzel yanıyor ama ha. Yakıştı cidden. (:)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yigit35 link' Alıntı:

hayırlı olsun. neden orjinali gibi olmadı, sorun nedir?