corsa güvenlik hissi yok sizcee

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş sen ford un reklamını mı yapmaya geldin ?

Senin yaşın kaç kaç senedir otomotiv sektöründeki araçlarla ilgileniyosun , bu forumdaki çoğu arkadaş konuyu gülerek geçmiştir eminim , opeller çok kötü araçlardır , yazık etmişsin corsa alarak sen aracını sat , ssangyong tarzı markalara bin hem fordla aynı kalitede hemde çok ucuza yüksek beygirli araçları var tam senin tarzın....

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoya bakılırsa liseyi bitirecek ehliyetini alacak ozaman detaylı konuşuruz motor üzerine :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu arkadaşlar şu kadircik19 arkadaşı konuşturmayın, konuştukça sıvamaya devam ediyor, be güzel kardeşim kadir sen 196km max hızı olan focus ile 220den sonrasından bahsediyorsun, sonra yetinemeyip benim 98 model arabama çamur atıyorsun ki 2.0 136hp benzinli ve dillere destan uzun şanzımanıyla 215 hıza ulaşabilmesi mi gücüne gitti acep?
Ya öyle konuşuyorsun ki yaşın 24, yaşını sormasak 40 yıllık galerici sanarlar öyle sallıyosun :D Hani bişey değil burada güle güle 6pack(sikspek karın kası) yaptık :D komple boyalı araçları aşırı pasta cilaya maruz bırakıp nokta boya yok diye satan bir insan izlenimi aldım senden, her neyse ford en iyi markadır, dünyanın en iyi arabası da mustang dir, bu yüzden mondeo focus falan en iyi araçlardır çünkü mustang diye de bir araba var, saygılar selamlar gözlerinden öpüyorum :D

ŞevketŞNR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
106dan sonra güvenlik hissi falan merso gibi geldi corsa :D

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim anlamadığım arkadaş bu hızları Çorum-Amasya-Samsun yolunu neresinde yapıyor?...

uykucu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercedes üretimdeyken ford, opel, bmw falan yalan hepsi ona bakarsan. Bende Mercedes E-200 den sonra corsa c ye binince nerden aldık bu tenekeyi demiştim ama fiyat-model-yakıt olarak baktığın zaman daha uygunu yok gibi, ama belirli bir hızı geçtiğin zaman (140 gibi ) araba ciddi kontrol ve dikkat istiyor, bunun nedeni de çok açık bence küçük araç. Daha iyi performans bekliyorsan biraz masraf edip koni amortisör, spor helezon, headers, genişletilmiş bujiler ve yazılım ile arabanın yer ile olan bağlantısını kesebilirsin :)

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa şehir içi için dizayn edilmiş bir araç mondeo vs vs onlarla kıyaslanmaz