corsa güvenlik hissi yok sizcee

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu arkadaşlar şu kadircik19 arkadaşı konuşturmayın, konuştukça sıvamaya devam ediyor, be güzel kardeşim kadir sen 196km max hızı olan focus ile 220den sonrasından bahsediyorsun, sonra yetinemeyip benim 98 model arabama çamur atıyorsun ki 2.0 136hp benzinli ve dillere destan uzun şanzımanıyla 215 hıza ulaşabilmesi mi gücüne gitti acep?
Ya öyle konuşuyorsun ki yaşın 24, yaşını sormasak 40 yıllık galerici sanarlar öyle sallıyosun :D Hani bişey değil burada güle güle 6pack(sikspek karın kası) yaptık :D komple boyalı araçları aşırı pasta cilaya maruz bırakıp nokta boya yok diye satan bir insan izlenimi aldım senden, her neyse ford en iyi markadır, dünyanın en iyi arabası da mustang dir, bu yüzden mondeo focus falan en iyi araçlardır çünkü mustang diye de bir araba var, saygılar selamlar gözlerinden öpüyorum :D
abicim boş ver ford en iyisi olsun.... hatta focus efsaneleşmiş vectradan daha iyi bir araç olsun... ne demişler alırsın ford olursun lord :D :D

sirinvelet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadırcık kardes fordların turbo sesını arıza sını hıc bılmıyo heralde vallla bülbül gibidirler aracta mp3 calar dınleme turbo sesı yeterrrrrrrr .....

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar Oto Kiralama Sektöründe ÇAlıştım. Fordun 2012 ve 2013 Model tüm arabalarını sürdüm test ettim. Fiesta mı!!! :D Ne yol tutuşu ne sağlamlığı benim gözümde derecelendirilemez. Kıyaslama gibi olmasın ama bizim corsa C ile girdiğim hızda virajlara Fiesta ile girmeye korkuyordum. Ayrıca araç kronik sorunlu direksiyon kutusu özellikle düz yolda bile ses yapıyor bırakın tümseği. Hiç güven hissi vermiyor.

He dersen Ford Focus Birşey diyemem! Adamlar 10 numara yapmışlar 170 le giderken corsa ile gittiğin 70 km gibi gösteriyor. Motor sesini nredeyse içeri almıyor yeni kasa Focus. He Mondeo dersen o bambaşkaaaaa

Yani Ne kadar ekmek o kadar köfte. Yanlış anlamayın ama bi Fiesta ile bi corsa Kıyaslanır belki ama benim gözümde kıyaslanamaz.

Ayrıca Dikkat edin Ford ile Opel tamamen zıt. MEsela arka sielcek birinde solda birinde sağda silecek kolu çalışma stillerinden tutunda birçok şey tam sanki opelin çalışma prensibinin zıttına göre üretilmiş.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İlk önce segment ayrımını kafanızda iyice bir ayırmalısınız.. Corsa D segmentine göre bir astra f değil ama emin olun ondanda aşşağı kalan hiçbir tarafı yok..

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu açan kadircan19, Corsa'yı elindeki Peugeot'a takas geldiği için, yani tesadüfen almış. Tesadüfen aldığı Corsadan hiç memnun kalmadığını iletmiş.

Ancak bence asıl memnuniyetsizlik kaynağı, takasta Corsa'nın pahalıya gelmesi ile ilgili. Arkadaş takası iyi şartlarda yapamamış, acısını Corsa'dan çıkarıyor. Madem iyi takas olmayacaktı neden alelacele takas yaptı ki, başına silah mı dayadılar? Yaşadığı bu sorundan dolayı Amerika'dan $15.000'e getirilmiş mondeo mk3 3.0tdci ile yaşayabileceği deneyimi yaşatamadığı için suçu Corsa'ya atmış. Amerika'da araçlar çok ucuz,onu da unutarak.

kadircan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim memnun kalmama sebebim b segmenti bi araca binmemiştim fiyatların 20bin tl nin üstünde olan bi araç böyle olmamalı millet corsaya biniyoz diye laf ettirmemeye çalışıyo gidip firmalara şikayetlerini söylemiyo sonra corsa f felan çıkınca aracın sadece kasasını degiştiriyorlar başka konfor saglayacak şeyler yok boşa şirkete para kazandırılıyo. geçen hafta corsa c ye bindim d den daha rahat oldugunu gördüm fiyatıda gayet iyi.. c kasadan d ye geçerken konforu unutmuşlar d kasa corsa kesinlikle yola oturmuyo bu kesinlikle net bişey yolu içeri çok hissettiryo süspansiyon üzerine hiç çalışılmamış opelin bunları geliştirmesi gerekiyodu..
firmalar nasılsa araçları satıyoruz diye standart donanımı düşük tutuyorlar . bi araçdan 10bin kar edeceklerine 5bin kar etsinler insanlar birazdaha rahat araçlara binsin.

millet kafasına yerleştirmiş yok corsa b segment mondeo d segment fiesta b segment corsa-fiesta karşılaştır ne olursa olsun iki aracı kıyaslarken ben segmente göre degil fiyat-konfor şekilde yaptıgımı söyledim..

mondeo mk3 3.0tdci fiyatları 5.000 dolar amerikada
türkiyede 17-19 arasıdır.

kadircan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim boş ver ford en iyisi olsun.... hatta focus efsaneleşmiş vectradan daha iyi bir araç olsun... ne demişler alırsın ford olursun lord :D :D

efsaneleşmiş dedigin vectra üretimden kalkan bi araç..
üretimden kalkmış bi araçla üretilen araçda kıyaslanmaz..
üretimden kalkma sebepleri vardır.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa iyidir:)

Son düzenleme:

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focusa bindim babamındı 2000 model a4 eski arabamdı şu an corsa var.Araç yüksek abi savrulma hissi o nedenle olabilir.Gerçi ben memnunum o ayrı konu...

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efsaneleşmiş dedigin vectra üretimden kalkan bi araç..
üretimden kalkmış bi araçla üretilen araçda kıyaslanmaz..
üretimden kalkma sebepleri vardır.
nedeni o klasmana ihtiyaç duyulmaması hocam :D yani biz hata yapmısız bu sorunlu diye model kaldırılmaz.... her markada segmet sırası belli misal
a180 a1
b180 a3
c180 a4
e220 a5 gibi :D şu an opelde de adam/corsa/astra/insignia var :D şu an tam sitil arabaları bunlar ufak mı ? ufak aile mi ? aile ve spor mu ? yoksa ciddi mi ?
seç tarzını gir :rakir: param corsa diyo ama gönlüm insignia.... hastasıyım !!!:D