corsa güvenlik hissi yok sizcee

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle direk kafanıza görede mondeo ile corsa kıyaslanır mı demeyin ben 2003-2005mondeo corsadan daha ucuz daha binilebilecek araç dedim yakıt tüketiminde de uçuk bi fark yok gerçi bütün araç aslında az yakıyo ülkemizde akaryakıt pahalı d segmentinde bi araca binmek varken b segmentinde boş bi araba çok saçma degil mi sizce zaten 20bin tl civarında d segmentinde böyle donanımlı bi araç varda ben mi bilmiyorum mondeo mk3 ile vectra c yi asla kıyaslamam üretimden kalkan arac kıyaslanır mı neyse arkadaşlar siz kafanıza göre takılın arada bi ford forumuna yazarsınız milletten cevaplarınızı alırsınız.ben sizden görüş almak için yazdım adamlar forda saldırdı.. banane babamın oglu degil ya isterse motoru yıgılsın ama tekrar SÖYLÜYORUM 2008 CORSA FİYATINI HAK ETMİYOR broadwayın süspansiyonlu hali kesinliklede tavsiye etmem..
broadway = corsa :D
tebrikler ikramiye kazandınız. haha akşam akşam çok güldürdün beni be :D
zaten toros = astra sw
r19 = astra
ayıp ediyorsun senimi kıracaz ya dediğin gibi olsun :D

kadircan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaş 24..
parça fiyatlarını en başlarda söledim pahalı olmasa zaten satmazdım.
bende zaten o araç hakkında kötü demedim elimizde patladı ama sanayiye gidincede kronik opelik elektronik sorunu oldugu söylendi..
ben lafımdan dönmedim ki astra bildigin astra işte ne bekliyorsun çok yakar iyi kaçar elinde dagılır topla toplayabilirsen..

kadircan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse tamam arkadaşlar siz devam edin opele anlamayana ne deyim hepsi kendi bildigi yere çekmeye çalışıyor..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaş 24..
parça fiyatlarını en başlarda söledim pahalı olmasa zaten satmazdım.
bende zaten o araç hakkında kötü demedim elimizde patladı ama sanayiye gidincede kronik opelik elektronik sorunu oldugu söylendi..
ben lafımdan dönmedim ki astra bildigin astra işte ne bekliyorsun çok yakar iyi kaçar elinde dagılır topla toplayabilirsen..

bilmem bilirmisin toyota motorları çok az yakar genelde diğer markalara nazaran.
corolla e12 safranboluda 9-9.5 lt yakıyor şuanda benzinde.
astra g yakıyordu 9.5 10 lt yani arasında yarım lt var ya da yoktu. allaha şükür ben ona baktım oda beni hiç üzmedi.
vectra c'de 10 lt yakıyor. yani opel arabası senin bildiğin gibi değil.
çok yakmaz. dağılmaz öyle elde patlamaz 2.eli iyidir.
bilgi paylaştıkça çoğalır...;)

kadircan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda ve toyotada rahatlık yok bence.. ama parça felan sorunu yaşamak istemeyene ekonomik araçları güzel ama 2.elde honda fiyatları biraz şişmiş kaskonun 22 biçtigi araçlara 28civarı istiyorlar..
ben vectra 2.5cdx hakkında sadece havaş ivmeleniyor derim ve parça fiyatında sıkıntı çektin 12bin tl ye alınan araca 1.500tl elektronik hasar fazla..

AfterRain

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadircan sen 95 bg'lik alçaltılmış şasili Corsa bulabilirsen alabilirsin. Yukarıda yazdığın ihtiyaçlarının neredeyse tamamını karşılayan bir araçtır.

kadircan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sagol tavsiyen için ama araçda biraz turboyuda hissetmiyorum galiba dsegment araçlardan sonra biraz ufak motorlu araç oldu yarın bi araç var ona bakıcam..

kadircan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide benim corsanın freninde bi sorun var galiba dokundugunda sert fren yapıyor

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkezin kafasında degişik birşey var öncelikle şunu söyleyim teknik olarak cdti anlamı tdci ile aynıdır ama dünyada bütün araba pazarının en büyük payı tdci sahipdir.
ben araca segment olarak bakmam fiyat olarak bakarım bana en ekonomik araç en fazla konforu veren araç arabadır..çogu aracı kullandıgım için çogu hakkında bilgiye sahibim..
traktör motor dedigin tdci motoru kullanmadan laf söyleme aynı ses cdti motorda daha fazla var.. senin 80bin tl üzerinde dedigin insigna ya binecegine benim dedigim mondeo mk3 3.0tdci amerikadan 15bin dolara getir bak bakalım insigna arabamıymış o fiyata binilirmiymiş çöpe atmak istedigin paran varsa atabilirsin ben tutup burda seninle ford-opel kıyaslaması yapacak degilim türkiyede bile sıfır araç satışında 11yıldır zirvede isim ford dur..
focus-astra da ise astranın adını alamazsın herhalde gerek ikinci el pazarında tutulması gerek ekonomik olmasına karşı konforu ticari şirketlerin bile 1.tercihidir fiyatlarıda karşılaştırınca focus tabiki tercihdir...
son olarakda FORD MUSTANG diye birşey duydun mu duymadıysan mümkünse araba hakkında konuşma...

sevgili kardeşim tdci motor traktör motoru gibidir :) hatta dti motora kafa tutacak kadar sesli bilmem anlatabildimmi? kullanmadan laf söyleme demişsin corsa 1.3 cdti astra 1.3 cdti ve focus 1.6 tdci cmax 1.6 tdci kullanmış biri olarak söylüyorum evet tdci motor cdti a göre çok fazla gürültülü çalışıyor.ticari şirketlerden bahsetmişsin accent era larda kullanılıyo bu şirketler tarafından dediğine göre konforlu araç sınıfına giriyor. Mustang var diye focus çok çok iyi araba olacaksa chevrolet kalos ta 10 numara araba oluyo yine senin ziyniyetine göre :D niye mi? chevrolet camaro var ondan .Şakamısın? gerçek misin?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gençler boş yere tartışmayın araç CALİBRA gerisi yalan :D