corsa c otomatik cam kaldırma

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam kapıyı kilitleme tuşuna 30 saniyede bassan corsa c 2004 model de olmuyor bişiy. Arkadaşın demiş olduğu olay kapatma tuşuyla aracı kitlemek için 1 kere bastınmı otomatik açık camlarda kalkıyor. 30 tk ye ince bi ayarla yaptırmış onu. :) onu bizde keşfetsekde yapsak yada yaptırsak diyorum :)

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam kapıyı kilitleme tuşuna 30 saniyede bassan corsa c 2004 model de olmuyor bişiy. Arkadaşın demiş olduğu olay kapatma tuşuyla aracı kitlemek için 1 kere bastınmı otomatik açık camlarda kalkıyor. 30 tk ye ince bi ayarla yaptırmış onu. :) onu bizde keşfetsekde yapsak yada yaptırsak diyorum :)

aynen bende denedim bugün 4-5-6 sn fayda etmiyor malesef

ilker75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad bende yeni öğrendim modüle gerek olmadığını 2004 model için bi şey diyemem benim corsa 2005 ama bir elektirikçiye git ama adam gibi bi usta olsun ben 7-8 elektirikçi dolaştım cam modülü + kapı altı led takmak için 130 -150 tl istediler yarın 50 lirayada kapı altı ledler takılacak izmirdeki ustanın telefonu ilk mesajımda var en kötü bi alo dersin cam kaldırmasız opel kalmasın:rakir:

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel varmı birşeyler duyan öğrenen :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mst abıden bu konuyla ılgılı bır calısma yapıp burda ısı en ınce ayrıntısına kadar fotolayıp bıze yol gostermesını istiyorum :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer nasıl yapıldığını bir öğrensem. :D

Video bile paylaşırım sizlere. :D :D