corsa c otomatik cam kaldırma

ilker75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün itibariyle dizel 2005 corsa c aracıma almış olduğum cam kaldırma modülünü kullanmadan kapıları kilitlediğin zaman otomatik olarak camların kapandığını öğrenmiş bulunuyorum eğer sizde düşünürseniz izmir için 2. sanayide yaptırdığım ustanın bilgileri elektirikçi mesut cep 0532 3956443 umarım birilerinin işine yarar çünkü kapı altı led ve cam modülü takmak için 150 lira dediler ben 30 lira cam için verdim 50 de ledler için verecem

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz daha açsak şu konuyu, modül kullanmadan camlar açıkken kapıları kilitleyince camları kendisimi kaldırıyor, peki nasıl oldu o iş?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta corsalarda var zaten o olay sadece elektrıkcı tetık ıcın bı kablo baglıyor o kadar... ayrı bı module parcaya gerek yok ben 2 corsam dada ole yaptırmıstım.

ilker75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta corsalarda var zaten o olay sadece elektrıkcı tetık ıcın bı kablo baglıyor o kadar... ayrı bı module parcaya gerek yok ben 2 corsam dada ole yaptırmıstım.
arkadaşın da dediği gibi modüle gerek yok muş aynen söylediğin gibi direksiyonun yan tarafında kabloların geçtiği bir yer var orayı açtı bi şeyler yaptı ama kablo bağlamadı geç oldu ama modül falan hikayeymiş bu arada isteyen olursa modül satılıktır

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu nasıl iştir.. Madem bu araçlarda böyle bir özellik var fabrika çıkışında niye yapmıyorlar.. Bu arada 2002 Corsa C araçlarda oluyormu acaba?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Madem o kadar kolay bi işlem az çok elektrikten bende anlarım, neden kendimiz yapamıyoruz? Bunun şemalı felan anlatımlı bir konuya ihtiyacı var.

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa B ' de böyle bir özellik varmıdır ?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim taka yıda anahtarla kilitlerken çevrili tuttuğunda kendi kaldırıyor :)