corsa c otomatik cam kaldırma

desperado215

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.polatsigortacilik.com
arkadaşlar herkese merhabalar. bende 2005 model corsa c var fakat ne denediysem camlarını ne kumandadan ne kapıdan kaldıramadım. bu özellik yokmuş. şimdi http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=95474 bu linkte izmirde ustanın biri modülsüz yapmış bu işlemi adamı aradım ancak çok yoğun olduğunu ve bunun için elektrikten anlamadan gerektiğini söyledi. bende anlıyorum az çok bu olay nasıl oluyor biri anlatabilir mi? Adanada gezmediğim elektrikçi kalmadı bana modül takalım diyorlar ki onu bile doğru düzgün yapamazlar eminim. yardım bekliyorum diğer arkadaşlardan da bunu isteyen bir çoğunluk var sanırım.
Saygılarımla

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerekli bilgiyi benim paylaşımlarında bulabilirsin. Dediğin gibi anahtardan yani uzaktan kumanda ile camları ve hatta sunroofu bile ben kapatabiliyorum sadece serviste bir cihaz bağlayıp bu özelliği aktif hale getirdiler o kadar ve daha bunun gibi bir kaç özelliğide

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

halil ulaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese merhabalar. bende 2005 model corsa c var fakat ne denediysem camlarını ne kumandadan ne kapıdan kaldıramadım. bu özellik yokmuş. şimdi http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=95474 bu linkte izmirde ustanın biri modülsüz yapmış bu işlemi adamı aradım ancak çok yoğun olduğunu ve bunun için elektrikten anlamadan gerektiğini söyledi. bende anlıyorum az çok bu olay nasıl oluyor biri anlatabilir mi? Adanada gezmediğim elektrikçi kalmadı bana modül takalım diyorlar ki onu bile doğru düzgün yapamazlar eminim. yardım bekliyorum diğer arkadaşlardan da bunu isteyen bir çoğunluk var sanırım.
Saygılarımla

Tam olarak aracın model açılımı Nı yazarmısın? Enjoy silverline essentia vb gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:34 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:27 ----------

Tam olarak aracın model açılımı Nı yazarmısın? Enjoy silverline essentia vb gibi

İlk bunu öğrendiğimde bende ne kumandadan nede kapıdan camları kaldıramadım. Sağ olsun çanakkale Opel Servisi'nde bir usta var.biz cihaz bağladı aracıma ve aktif olmadığını söyledi hemen aktif etti ve daha bir sürüde özelliğini aktif hale getirdi.eve takip sistemi,silecekler çalışırken geri vitese taktığımda otomatik olarak arka sileceğin çalışması vb gibi. Servise gidersen bunları aktif ederler