Corsa C Angel + Xenon Yardım...

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakalım uğraşıyorum parayı ellerine kaptırdınmı tamam uğraştırıyorlar hiç ilgilenmiyorlar...ben bu siteyi böyle ilgisiz bilmezdim...tamamen pert :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tip sitelerde kredi kartıyla alışveriş yapmak en iyisi.Ben bazı alışverişlerimi hepsiburada dan yaptım kredi kartıyla alışveriş yaptığım için hiç sorun yaşamadım 2-3 günde ürün elime geçti.Sanırım kredi kartından parayı kuruşu kuruşuna çektikleri için rahat oluyor.Ama ürünü sattıktan sonra ki ilgisizliklerinde haklısınız.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsiburada.com ile ilgili sorun devam ediyorsa şikayetvar.com a yaz.. telefonla mail ile ulaşmak zor oluyor ancak orada çıkan şikayete duyarsız kalamıyorlar..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sikayetvar.com'a da hemen yazmıştım zaten. ama artık ona da alışmışlar hergün onlarca şikayet düşüyor site hakkında...kopyala yapıştır mesajlarla ilgileniyorlar sizle :D Bayrama eve gittiğim zamana yetiştirmeye çalışmıştım xenonları ama kısmet değilmiş...Niğdedeyken şubeden aratıp kargoyu Niğdeye yönlendirmelerini istemiştim. Bugün ne olur nolmaz diye Kayseri şubeye gittim sordum Niğdeye yönlendirdik dediler. Artık Niğde şubeden babama aldırırım 2 hafta sonra falan da Niğdeye gidince taktırırım heralde.

05.11.2010 da sipariş verdik daha xenon,park ampulu falan göremedik :D

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geç de olsa ulaştı elimize...Evde de 3-4 hafta bekledikten sonra geçtiğimiz pazar xenonları da taktım...
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php