Corsa C Angel + Xenon Yardım...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsım adıma şu yorumu yapabilirim, monza markasını hiç kullanmadığım için iyi de demek kötü de demek biraz haksızlık olur.Marka bazında kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi.Birde hepsiburada.com gibi sitelerde yorum köşeleri var istediğiniz ürünü inceleyerek yorumlarına bakabilirsiniz, bu size bir fikir katar.

4300K ne tam sarı ne tam beyaz.Bildiğim kadarıyla bmw lerde orjinal xenonlar 4300K.Görsellik olarak bir bmw aracının farlarını inceleyebilirsiniz.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gördüğüm piyasada en çok kullanılan markalar mtec ve monza...zaten hepsiburadadan sipariş edeceğim orda yorumlarda renginin de çok güzel olduğu yazılmış...biraz daha uygun olduğu için monza tercih ettim...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdiden güle güle kullanın.Taktırdığınız zaman video ya çekip burada paylaşın herkes faydalansın o zaman :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başkan al al gider... :) 4300 K meganların farlarında da var ama 6000 iyidir.. al sen onları...

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fevzi konunu şimdi gördüm kardeşim.Angellar 10 numara olmuş allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Ben zamanında Astra G için forumdan bir abimizden 2.el almıştım Angel ve xenonla beraber.3 yıl geçti hala tek bir problem olmadı mübarek :D

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol Gökhan Allah razı olsun...Bunlarda 1-2 sene gitsin yeter de artar bile :D

6000k monza da karar kılınmıştır o zaman :D sipariş veriyim gelsin niğdeye gidince de taktırıyım...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angellar hayırlı olsun yakışmış xenon da 6000 k geçmemenizi öneririm benim kısalar 6000 di birinin balast arızalandı yeni balasttada renk farkı olunca 8000 k ile değiştirdik 6000 k yi arıyorum şimdilerde.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler...hepsiburada yaktı beni havaleyle alıyım dedim cumadan beri havalem onaylanmadı :S siparişim 149.83 tutuyordu bankaya 150 yatırdım 3 tl masrafa kesti oraya giden 147 tl oldu galiba ondan onaylamadılar...3 kere müşteri hizmetlerini aradım doğru düzgün ilgilenen yok...ne yapmam gerektiğini söyleyen yok...bekleyin diyorlar anca...deseler ki şu şekilde tekrar para yatırın olacak bişey söylemiyorlarda...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun süre beklemek zorunda kalırsanız Valilik veya ilçede iseniz kaymakamlıkta bulunan tüketici hakları kurumuna başvurun.Yoksa paranız da yanabilir.Yaptırımlar kafalarına binmeden büyük firmalar pek üstüne düşmez bu işlerin.