Çizikler ve lokal boya hakkında..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çizikler ve lokal boya hakkında..

iakgul link' Alıntı:
Değerli yanıtlarınız için çok teşekkür ederim. 18 temmuz'da ki Auto King randevum da kaskomun sağladığı mini onarım paketinde ki mevcut 4 hakkımın 3'ünü kullanarak en az 5 sene kullanacağım aracımın her ne kadar ufak da olsalar mevcut olan çiziklerini lokal boya yöntemi ile boyatacağım.
hangi autoking acaba
maslak ise 17 temmuzdada forumdan mehmet arkadaşımız randevu aldı..
zaten o tarıhe kadar doluymuş sanırım.

iakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
hangi autoking acaba
maslak ise 17 temmuzdada forumdan mehmet arkadaşımız randevu aldı..
zaten o tarıhe kadar doluymuş sanırım.

Doğrudur maslak autoking den randevu aldım 18 Temmuz için. 19 Temmuz içinde teslim süresi verdiler.

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar araca veya kapiya lokel boya yapilabilir onemli olan boyadan sonra vernigin nasil atilacagi yani kapiyi lokelde boyasan koruyucu vernik komple kapiya atilacagi icin araci satarken cihaz ile bakilirken boya kalinligi vernikten dolayi kalin olacagi icin  kapida komple boya var diyebilirler bilgin olsun varnik atmadan boya atamazlar diye disunuyorum

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Boya çok az veya lokal olsa bile satarken komple boyalıymış muamalesi görüyorsunuz, önceki aracımdan edindiğim tecrübem. Ama yine aynı tarz çizikler olsa yine boyatırım, siz de düşünmeyin boyatın gözünüze batıp duracağına. 5 sene sonrasını da düşünmeyin fazla derim.

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Aynı durum bende de mevcut. Oturduğum sitenin otoparkında ön kaputa sert cisimle vurularak oluşmuş göçükle, tatile çıkmadan 1 gün önce hangar gibi otoparkın en geniş yerinde tek başına duran aracımın arka tamponunu halleden yaratıcı vatandaşın yarattığı çizikler var. Ayın 23'ü için Autoking'den randevu aldım. İkisini de lokal boyatacağım. 4-5 yıl binmeyi düşündüğüm aracın çizikleri her gün gözüme batıp beni mutsuz edecekse hiç düşünmeden boyatırım. Çiziklerin fotoğrafını çekicem, satarken gösterip anlatırım. Ha alıcı cart-curt ederse başka kapıya!! Yalnız öğrendiğim birşey var kesinlikle sakınan göze çöp batıyor. Arabayı ne kadar güvenli yere çektiysem orada başına iş geldi. Neyse sağlık olsun bunlar çok önemli şeyler değil, Allah büyük kaza-bela vermesin.