Citroen C4 1.6 Vtr

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şirketimize 2 tane sıfır alıp 3 sene kullandık sadece periyodık bakımlara gıttı bence cok guzel bır arac yol tutusu,performansı tartısılmaz, bakımlısı da asla uzmez kronık sorunları yok sadece ılk cıkanlarda yanı lansman araclarda arka fren kalıperlerınde ses yapma sorunu vardı bızı sevıse cagırıp garantıden degıstırmıslerdı bız bır depoyla yaklasık 900- 950 km sehır ıcınde yapıyorduk arac yunanıstana gıttı yine bir depoyla 1300 km civarı yapmıstı uzun yolda, yalnız bu degerler kullanıcısına gore bıraz farklılık gosterebılıyor ama cok cımrı dıyebılırız zaten cok uzun zaman rekoru elınde bulunduran arac da yıne cıtroen saxo dur

Kullanan bir kaç kişiyle görüştüm duyduğum gibi sorunları olmadığını söylediler.Servisede uğradım genel sorunları hakkında bilgi aldım bakım fiyatları vs gibi.Arac çok güzel duruyor.Hayırlısı diyelim.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaput değişmiş önden hasar alan araçlar hep soru işareti ???? airbagler aıldı mı acaba

iyice baktırıp kararınızı ona göre veri derim görünüş olarak gayet güzel bir araççç

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-satilik-acil-41654867/detay

Baktığım araç bu pazarlığımızı kısmı olarak yaptık.2 Bin lira üstüne alıcağım.Görüşleriniz nelerdir?
bu renk en iyi rengi zaten bence kaputunun değişmesi pek önemli değil zaten servisler eskisi gibi düzeltme vs ile uğraşmıyor çağırıyor eksperı hemen parçayı değiştiriyor ben bu forumda defalarca yazmıstım bu aracdan cok keyıf aldım bence dusunme al hayırlısı olsun bu arada...

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaput değişmiş önden hasar alan araçlar hep soru işareti ???? airbagler aıldı mı acaba

iyice baktırıp kararınızı ona göre veri derim görünüş olarak gayet güzel bir araççç

Zaten exper raporunu alıcam.Kaskocu bir arkadaşa plakayı verdim plakayı araştırıyor.Çok büyük kazası yoksa sıkıntı değil benim için.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu renk en iyi rengi zaten bence kaputunun değişmesi pek önemli değil zaten servisler eskisi gibi düzeltme vs ile uğraşmıyor çağırıyor eksperı hemen parçayı değiştiriyor ben bu forumda defalarca yazmıstım bu aracdan cok keyıf aldım bence dusunme al hayırlısı olsun bu arada...

Benim düşüncemde öyle cengiz abi benim aracımdada kaputta boya var ama büyük kazası değil motor geldi çarptı kaput boyandı.Oyüzden fazla boya takıntım kalmadı.

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu Fransızlara gıcık oluyorum mümkünse hiç bir ürünlerini kullanmıyorum, sende fransız arabası alma lütfen :)

Bence Gıcıklık konusunda Almanlarda Fransızlardan aşağı kalmaz. Al birini vur ötekine.
Ama mevzu araba ise ben şuan fransız aracı kullanıyorum. 2006 Laguna 2.0 Turbo 173 hp ikinci el piyasası çok düşük , yedek parça opel ve diğer almanlarla kıyazslanamicak kadar ucuz. Servis ve bakım ücretleride öyle.
Donanım derseniz onunla boy ölçüşecek çok az opel var ;)

Sırf piyasası iyi diye alman arabalarına bukadar para bayılmak zoruma gidiyor artık.:(

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Gıcıklık konusunda Almanlarda Fransızlardan aşağı kalmaz. Al birini vur ötekine.
Ama mevzu araba ise ben şuan fransız aracı kullanıyorum. 2006 Laguna 2.0 Turbo 173 hp ikinci el piyasası çok düşük , yedek parça opel ve diğer almanlarla kıyazslanamicak kadar ucuz. Servis ve bakım ücretleride öyle.
Donanım derseniz onunla boy ölçüşecek çok az opel var ;)

Sırf piyasası iyi diye alman arabalarına bukadar para bayılmak zoruma gidiyor artık.:(
Sende haklısın :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
vtr vtr dedın gökay bu sabah gördum senın begendıgın aynı rengını :D