Citroen C4 1.6 Vtr

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi aracımı satıp almayı planlıyorum benim aracın gidişi 22bin civarı o fiyatlarada Vtr'ler var bakalım.Burdaki servisede uğrarım zaten aracı alıcakken.Bu beyin ne gibi sorunlar çıkarttı.Citroencilerin sitesine baktımda hiçbirşey yazmamışlar.

beyin sarsıntılardan kaynaklı arıza verdi, yazılımı komple değiştirmediklerini bunun yerine komple beyni değiştireceklerini söylediler, fiyat olarakta 600tl masraf çıkardılar. ama ordaki usta masrafa girmek istemediğim için bana bi yer tarif etti, 100 tl'ye orda beyni sıfırlarlar dedi.

citroenim.net forum sitesi var güzel ve seviyeli bi yer. orayı araştırdığında genelde mekanik problemlerin çok olduğunu görürsün. özellikle ses geçirimi ve kokpit içindeki kaplamaların soyulması tarzında şeyler c4'ten şikayet ettikleri noktalar. mekanik olarak yürüyen aksama biraz dikkat etmen lazım olabildiğince düz yolda kullanmak gerekiyo. citroen nerdeyse sadece kaymak asfaltta gitmek için tasarlanmış, bozuk yol gördümü deliye dönüyo:)

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cıtroenın Yakıtı Cok Cımrıdır Performansı Tatmın Edebılır 1.6 Hdı Dızel Motoru Ile 110 Bg Ama Bu Lınktekı Olayın Aynısı Arkadaşımla Gıderken Basımıza Geldı Hızımız 30-45 Km Arasıydı Arkadasım Dalgınlıkla Ondekı Araca Vurdu http://www.youtube.com/watch?v=D4_k3i8xVzo&feature=related Hasar Olarak Aynılar Dıyebılırım.. Servısde Cıdden Üzer..

Kaza anında sorun olmaz benim için kasko olucağından.Benim merak ettiğim normal bir zamanda çıkardığı arızalar.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyin sarsıntılardan kaynaklı arıza verdi, yazılımı komple değiştirmediklerini bunun yerine komple beyni değiştireceklerini söylediler, fiyat olarakta 600tl masraf çıkardılar. ama ordaki usta masrafa girmek istemediğim için bana bi yer tarif etti, 100 tl'ye orda beyni sıfırlarlar dedi.

citroenim.net forum sitesi var güzel ve seviyeli bi yer. orayı araştırdığında genelde mekanik problemlerin çok olduğunu görürsün. özellikle ses geçirimi ve kokpit içindeki kaplamaların soyulması tarzında şeyler c4'ten şikayet ettikleri noktalar. mekanik olarak yürüyen aksama biraz dikkat etmen lazım olabildiğince düz yolda kullanmak gerekiyo. citroen nerdeyse sadece kaymak asfaltta gitmek için tasarlanmış, bozuk yol gördümü deliye dönüyo:)

Aracın tüm sorunu anladığım kadarıyla sarsıntılar.Bozuk yollarda dikkatli sürdükten sonra ve aracı temiz aldıktan sonra bir sıkıntı olmuyacak.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astranı çok arayacaksın...

Astramı arıcam açıkçası sorunsuz bir araç.Emir büyük yerden gelince satmak zorundayım.Kendi kararım değil.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın tüm sorunu anladığım kadarıyla sarsıntılar.Bozuk yollarda dikkatli sürdükten sonra ve aracı temiz aldıktan sonra bir sıkıntı olmuyacak.
kesinlikle öyle ;) temiz bi c4 vtr bulduktan sonra o hususlarada dikkat ettinmi tadını da alırsın çok da memnun kalırsın emin ol ;)

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kaç kişiyle görüştüm haber bekliyorum hayırlısı diyelim.Citroen forumundada fazla bir sorun göremedim.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kaç kişiyle görüştüm haber bekliyorum hayırlısı diyelim.Citroen forumundada fazla bir sorun göremedim.
şirketimize 2 tane sıfır alıp 3 sene kullandık sadece periyodık bakımlara gıttı bence cok guzel bır arac yol tutusu,performansı tartısılmaz, bakımlısı da asla uzmez kronık sorunları yok sadece ılk cıkanlarda yanı lansman araclarda arka fren kalıperlerınde ses yapma sorunu vardı bızı sevıse cagırıp garantıden degıstırmıslerdı bız bır depoyla yaklasık 900- 950 km sehır ıcınde yapıyorduk arac yunanıstana gıttı yine bir depoyla 1300 km civarı yapmıstı uzun yolda, yalnız bu degerler kullanıcısına gore bıraz farklılık gosterebılıyor ama cok cımrı dıyebılırız zaten cok uzun zaman rekoru elınde bulunduran arac da yıne cıtroen saxo dur