Citroen C4 1.6 Vtr

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra G'mi satlığa çıkardım.Yerine farklı bir araç arıyorum tam karar vermiş değilim. Citroen C4 Vtr güzel duruyor lpg düşünüyorum alırsam bu araç hakkında bildikleriniz nelerdir.Sıkıntılar vs. Limitim 22Bin lira. Farklı fikirlerede açığım.Farklı araçlara.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
307 cc
astra g 2.0 turbo coupe
corsa d 3 kapı
mercedes 200 ce yada 300 ce

mercedes_1988-300-CE-6.3-AMG-001_2.jpg

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mersolar herzaman hayalimdir.Ama bakımları vs uğraşamam bu yaşlarda :) Vtr hakkında bilginiz yok heralde. Astra G'den sonra tekrar Astra'Gye binmem heralde o yüzden 2.0 eliyorum.307 fiyatlarınada bakim.Tanıdığınız araçlar varsa linkini verirseniz sevinirim.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer çok uzun süre binecekseniz fransız araç tavsiye etmem. zaten 2. el alacaksınız bir de siz uzun süreli kullanırsanız onun sesiydi tıkırtısıydı problemleriydi uğraştırır. ayrıca citroen çok kibar arabadır, özellikle sert sürüşlerde beyinsel anlamda arızalara yatkındır. bi sorun çıkarttığında yan sanayisini bulmak zordur parçalar fransadan gelir ve servisi pahalı olur. ama satın alacağınız kişi düzgün kullanmışsa, sizde aynı özeni gösterirseniz hiç üzmez. düzgün kullanımda kalite ve sorunsuzluk yönünden fransızlar içinde en üst basamaktadır citroen

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer çok uzun süre binecekseniz fransız araç tavsiye etmem. zaten 2. el alacaksınız bir de siz uzun süreli kullanırsanız onun sesiydi tıkırtısıydı problemleriydi uğraştırır. ayrıca citroen çok kibar arabadır, özellikle sert sürüşlerde beyinsel anlamda arızalara yatkındır. bi sorun çıkarttığında yan sanayisini bulmak zordur parçalar fransadan gelir ve servisi pahalı olur. ama satın alacağınız kişi düzgün kullanmışsa, sizde aynı özeni gösterirseniz hiç üzmez. düzgün kullanımda kalite ve sorunsuzluk yönünden fransızlar içinde en üst basamaktadır citroen

Yaklaşık olarak 2 yıl binerim diye düşünüyorum.Özellik bakımından çok güzel araçlar.Ama parça bakımından hiçbir bilgim yok.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık olarak 2 yıl binerim diye düşünüyorum.Özellik bakımından çok güzel araçlar.Ama parça bakımından hiçbir bilgim yok.
eğer 2-3 yıl binerim diyosan ve temiz bi tane bulursan hiç kaçırma. citroen sen ona baktığın sürece seni üzmez;) ben 2 yıla yaklaşık kullandım C3 1.6 110hp, çok memnundum gidişinden yol tutuşundan freninden. ancak yollar berbat olduğu için ön düzenden ve beyinden sorunlar çıkardı. ama sorun yollardan ve o bozuk yollarda gazlayarak kullandığım için benden de kaynaklıydı :)

parça temininde işin biraz şans. ben mesela tavandaki sağ plastik şeritin fransadan gelmesi için 3 ay bekledim. bulunduğun şehirdeki yetkili servisin stokları sağlamsa parça bekleme sıkıntın olmaz. ama pahalıdır orası kesin

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer 2-3 yıl binerim diyosan ve temiz bi tane bulursan hiç kaçırma. citroen sen ona baktığın sürece seni üzmez;) ben 2 yıla yaklaşık kullandım C3 1.6 110hp, çok memnundum gidişinden yol tutuşundan freninden. ancak yollar berbat olduğu için ön düzenden ve beyinden sorunlar çıkardı. ama sorun yollardan ve o bozuk yollarda gazlayarak kullandığım için benden de kaynaklıydı :)

parça temininde işin biraz şans. ben mesela tavandaki sağ plastik şeritin fransadan gelmesi için 3 ay bekledim. bulunduğun şehirdeki yetkili servisin stokları sağlamsa parça bekleme sıkıntın olmaz. ama pahalıdır orası kesin

Kendi aracımı satıp almayı planlıyorum benim aracın gidişi 22bin civarı o fiyatlarada Vtr'ler var bakalım.Burdaki servisede uğrarım zaten aracı alıcakken.Bu beyin ne gibi sorunlar çıkarttı.Citroencilerin sitesine baktımda hiçbirşey yazmamışlar.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu Fransızlara gıcık oluyorum mümkünse hiç bir ürünlerini kullanmıyorum, sende fransız arabası alma lütfen :)

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cıtroenın Yakıtı Cok Cımrıdır Performansı Tatmın Edebılır 1.6 Hdı Dızel Motoru Ile 110 Bg Ama Bu Lınktekı Olayın Aynısı Arkadaşımla Gıderken Basımıza Geldı Hızımız 30-45 Km Arasıydı Arkadasım Dalgınlıkla Ondekı Araca Vurdu http://www.youtube.com/watch?v=D4_k3i8xVzo&feature=related Hasar Olarak Aynılar Dıyebılırım.. Servısde Cıdden Üzer..