Citroen C4 1.6 Vtr

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen. psa grubunun hdi motoru tutumluluk konusunda dizellerde 1 numaradır. menzil rekorlarını hep hdi kırdı ve kendi rekorlarını kırmaya devam ediyor:good:

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu açılmışkene sorayım dedim...C2 VTR hakkında görüşler nasıldır?

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C2 vtr'ı o belirttiğim forumda samimi olduğum bi arkadaş kullanıyodu, çok memnundu fare gibi ordan oraya kaçıyo diyodu :) temizini bulursanız sorun çıkarmaz

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar citroende dandik araç olmaz zaten, tarihine bakmak lazım birçok ödüllü aracı var adamların en önem verdiği şey başta otomobilin dengesi ve yol tutuşu, zaten yakıt ekonomısınde gelinebilecek en iyi yerdeler, benzinlide dahil en uzun menzil uzun zamandır citroen saxo daydı şimdi ne oldu bilmiyorum, seneler önce pnömatik süspansiyona sahip araçlar üretmişler,seneler önce arka tekerlerden herhangi biri patlasa da satte 70 km hızla yoluna devam edebılecek dengede ve teknolojıde arac üretmişler vs.. teknolojisini fazla da kurcalamaya gerek yok umalım da zamanın rekabet şartlarından dandik araç üretmesinler ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşağıda da fransızların ve citroen in otomobil dünyasına kattıkları bazı yenilikler var
güzel hazırlanmıs bır tarihçe
http://tr.wikipedia.org/wiki/Otomobil

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa c yi satıp 13bin tl civarına 5bin tl civarı üstüne ekleyip c2 vtr alsammıki değermi onu düşüünyorum..şanzımanları yarı otomatik kuru tip ..sorunlumudur değilmidir? fikri olanlar varsa paylaşırsa sevinirim...

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa c yi satıp 13bin tl civarına 5bin tl civarı üstüne ekleyip c2 vtr alsammıki değermi onu düşüünyorum..şanzımanları yarı otomatik kuru tip ..sorunlumudur değilmidir? fikri olanlar varsa paylaşırsa sevinirim...

Triptonik vtr kullandım :D ne olduğunu anlamadan araba 180km hıza cıkıyor..yol tutuşu güzel..süspansiyon sert.Ufak ve hafif, kamyon sollarken dikkat etmek lazım kamyonu geçtikten sonra kamyonun kesitği rüzgar ortaya cıktığında ciddi sarsılma yaşıyor araç. Teknik sorunları nelerdir bilmem ama çok süratli ve seri bir araç.

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekür ederimm verdiğin bilgiler için..

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en doğrusunu yapmış olursunuz. şimdiki aracınızdan sonra temiz bi c2 vtr alıp sürmeye başlayınca ne kadar doğru bişey yaptığınızı sizde anlarsınız:good: