****çılgın projeler****

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eczaneleri otomata cevircek sistem tasarlıyorum.. Herkese çipli (içinde kullanıcı bilgileri ve doktorun reçete oluşturabilecegi kredi kartı tarzı ) bir kartla çalışan.. Kola alır gibi kartı sokup gerekli ödemeleri yapıp doktorun işaretlediği ilaçların aşağı düşecegi bir otomat.

24 saat açık , nöbetci eczane arama derdini azaltıcak , insan işi makine işine dönücek, extra masraflar yok , vergi kaçırmak veya usülsüzlük yapmak yok...

Fakat bu ülkede böyle şeyler derin ve yüz üstündeki ABİ lerin elinde olduğu için böyle yerlere yazarak gerçek bir projeyi su üstüne cıkartıyorum yapan yapsın :)

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pert olan vecramı geri istiorum ben:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(havalı süspansiyon.ve 5ooo wattlık ses sistemi.bide 19 jant la yay tabikide.bide LSD

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhammet bu konuşmalar arabandan sıkıldığının göstergesimi..? :D

Ben komple bordo renk olan arabamın tavan kısmını siyah yapmak istiyorum...Nasıl olur bilmiyorum ama bu akşam aklıma geldii.. :D

yok abi ondan değil bazı arabaların dışları çok güzel oluyo ama içleri rezalet oluyo böyle arabalara bi çözüm bulmak bağabında elimden bişeyler gelsin istiyorum :D

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler burada opellerimizde gerçekleştirebileceğimiz çılgın projeleri ortaya koyalım.
ilk olarak ben çılgın projemi söyleyeyim;

AsTrA G min stoplarındaki geri vites bölümüne xenon monte etmek!!!!!!!!

arkadaşlar benimle dalga geçiyodu xenon takcak yer kalmadı stoplara tak diye sen yapmışsın bile:D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sadece süper bir saund ses sytemi ve elektronik sorun cikarmayan bir chip le 180-190 hp istiyorum ..

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arabama 2 tane roket takip ucmak gerektiinde trafikte oynadigimiz zaman karsimakinin aklini almak istiyorum birazz degil cookkk cilgin oldu yaw:)