CD 400 sistemi USB girişinden kaç GB'a kadar USB disk destekliyor arkadaşlar?

muratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Orjinal CD 400 sistemi USB girişinden kaç GB' a kadar USB disk destekliyor?  Ben 16 GB kullandım destekliyor. 32 GB kullanmak istiyorum, sizce destekler mi?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 400 sistemi USB girişinden kaç GB'a kadar USB disk destekliyor arkadaşlar?

Büyük ihtimalle destekler çünkü sadece okuma yapıyor.Ancak ne kadar yüksek takarsanız endeksleme süresi o kadar artar ideali 8 gb dir.Kısa sürede okur sıkıntısı olmaz hem zaten 8gb bir dünya şarkı alıyor.Ama diğerlerinide destekler diye düşünüyorum

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 400 sistemi USB girişinden kaç GB'a kadar USB disk destekliyor arkadaşlar?

kullanma kılavuzunda da yazdığı gibi 32 gb a kadar destekler ancak bir usb içinde maksimum 1000 şarkı desteği var.

mctechnosoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşın Belirtitği gibi zorlarsanız 64 Gb de destekler fakatr İNDEKSLEME (Dahili sanal çalma liste oluşumu ) olayının gecikmesi sinir bozucu olabileceğinden 8GB - 4GB ևok daha iyi olacaktır... Ayrıca ;klasörleme seçeneğide mevcuttur.. yapmanız gereken parçaları klasörler halinde (Etiketlerini düzenlerseniz iyi olur ) atmak... Ve  keyfini Sürmek ;)

erenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese merhaba,  aracımda cd400plus ses sistrmi var (üzerinde öyle yazıyor)  ancak aldığım 16gblık usb 3.0 dan şarkı çalarken hep atlama yapıyor (müzik düzgün çalmıyor takıla takıla çalıyor) .
Kapasite mi buna sebep oluyodur?
Usb 3.0 olması mı?
Yoksa teybin update edilmesi falan mı gerekir?

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Usb 3.0 olmasi farketmez 2.0 i da destekler. Flashi bicimlendirip dosya biçimini fat32 yap duzelmesi lazim.

erenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Denedim fat 32 yaptım acaba ayırma birimi boyutu mu sıkıntılı dedeim onu 64 yaptım kitapçığında öyle yazıyo diye ama yine de olmadı.
hatta tek parça koydum usb'ye ki bu endeksleme vs olmasın diye. ama yani yine ses takıla takıla atlayarak çalıyo.

leothecash

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende sandisk in ulta fit 32gb usb 3.0 nı aldım, aynen bendede atlama yapıyor.

erenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başka usb 3.0 deneyen var mı acaba? ultrafitte mi bişeyler farklı yoksa 3.0 mı sebep oluyo bu atlamaya.

mctechnosoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar genelde usb 2.0 olarak üretilmiş cihazlar 3.0 da sorun yaratacaktır. Birçok cihazda denedim özellikle sandisklerde bu konuda sorun oluyor tavsiyem arşiv taşımak isteyenler için  2. 16GB Kingston Mini usb flash alması çok iyi olacaktır. hem görsellik açısından hemde hız/ pratiklik açısından.