Necvox Dvn-A 1033 Android Cihaz İncelemesi

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Cvp: Necvox Dvn-A 1033 Android Cihaz İncelemesi

Le-Petit-Prince' Alıntı:
PysCo' Alıntı:
Videoda navigasyonda arkaplanda olduğu radyo sesi geliyor. Konusmaya geçtiği zaman sesi kesip konusup sonrada müziğe geçiyor.
İgo yazılımı online çalışmadığı için navigasyonda tmc desteği yok.Bunun için çalışmalar sürüyor.Tmc için online çalışan bir apk indirebilirsiniz.Yandex,İbb gibi

aracınızın ve cihazınızın modelini yazarsanız yardımcı olurum size.

Yani cihazda yüklü olan İGO PRİMO yazılımının TMC lisansı yok? Cihaz için uyumlu TMC anteni getirdiniz mi peki?

Başarsoft konu üzerinde çalışıyor. internet üzerinden çalışacak

Le-Petit-Prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

PysCo' Alıntı:
Le-Petit-Prince' Alıntı:
Yani cihazda yüklü olan İGO PRİMO yazılımının TMC lisansı yok? Cihaz için uyumlu TMC anteni getirdiniz mi peki?

Anladım hocam sağolun. Birde bu ürünün yurt dışında olan kardeşi (http://www.roadnavi.com/roadnav-s160-dual-ui-android-infortainment-system-released/) Miracast& Airplay big screen share apps (one-way) özelliğine sahip. Bizim cihazda var mı bu fonksiyon? Yani ezcast screen yükleyerek android cihazı aktarabilir miyiz?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

Le-Petit-Prince' Alıntı:
PysCo' Alıntı:

Anladım hocam sağolun. Birde bu ürünün yurt dışında olan kardeşi (http://www.roadnavi.com/roadnav-s160-dual-ui-android-infortainment-system-released/) Miracast& Airplay big screen share apps (one-way) özelliğine sahip. Bizim cihazda var mı bu fonksiyon? Yani ezcast screen yükleyerek android cihazı aktarabilir miyiz?

Evet apk üzerinden yapabilirsiniz

Le-Petit-Prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

PysCo' Alıntı:
Le-Petit-Prince' Alıntı:

Birde son olarak kutudan neden tv anteni çıkmıyor acaba? Eski modellerde (Platinum) kutudan çıkıyormuş arabanın ön camına takıyormuş servisler. Birde öne görüş kamerası var mı cihazla uyumlu?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

Le-Petit-Prince' Alıntı:
PysCo' Alıntı:

Birde son olarak kutudan neden tv anteni çıkmıyor acaba? Eski modellerde (Platinum) kutudan çıkıyormuş arabanın ön camına takıyormuş servisler. Birde öne görüş kamerası var mı cihazla uyumlu?

Kutu içeriğinde tv anteni var. sadece eklediğimde geri görüş kamerası ve anten yok.Ama cihazı aldığınız zaman içerisine koyuluyor.Ön tarafa takılan Dvr kamerası mevcut

Le-Petit-Prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anladım hocam teşekkürler. Babam arabayı teslim aldı bugün. Cihazın USB girişini torpido gözüne koymuşlar bu normal mi? Ön konsola bir yere montajı yapılamaz mı?

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence torpido da daha güzel göze batmıyor hemde çoçuk falan elleyemiyor

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

Le-Petit-Prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabayı şimdi gördüm. Söylediğiniz gibi torpido gözünde olması daha güzel olmuş :) Ama bir tane USB çıkışı var. İki tane olması gerekmiyor mu? Bir tanesi USB Bellek için diğeri 3G Modem için değil mi?

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O konuda emin değilim bende platinyum var onda da bir tane :)

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

Le-Petit-Prince' Alıntı:
Anladım hocam teşekkürler. Babam arabayı teslim aldı bugün. Cihazın USB girişini torpido gözüne koymuşlar bu normal mi? Ön konsola bir yere montajı yapılamaz mı?

Le-Petit-Prince' Alıntı:
Arabayı şimdi gördüm. Söylediğiniz gibi torpido gözünde olması daha güzel olmuş :) Ama bir tane USB çıkışı var. İki tane olması gerekmiyor mu? Bir tanesi USB Bellek için diğeri 3G Modem için değil mi?

Dvn-A Modelinde kendi içinde wifi mevcut. 3g modemi usb üzerinden bağlıyorsunuz.Eğer araçta orjinal usb yoksa kablo torpidoya çekilir.