Opel Corsa C Ses Ve Görüntü Sistemi

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapilara dÖŞemekten vazgeÇtİm arka panzİdota yapacaĞim
araca Özel panzİdotÇudan bagaja olacak hepsİ. Fakat bass bİraz fazla mi oldu acaba ?? Derİnden basslari sevİyorum ÖnerebİlceĞİnİz varsa yazin arkadaŞlar

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapilara dÖŞemekten vazgeÇtİm arka panzİdota yapacaĞim
araca Özel panzİdotÇudan bagaja olacak hepsİ. Fakat bass bİraz fazla mi oldu acaba ?? Derİnden basslari sevİyorum ÖnerebİlceĞİnİz varsa yazin arkadaŞlar

Pandizota hiç girme derim. Ne güzel 16 cm kapıların var. İzolasyon ile kapılara 2 yollu mid koy bagaja da kutu bass tamamdır.

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ilk önce kapılara taktırmak istiyordum fakat kapılardan tıkırdı gelenisinden korktum yani montajı güzel yapamazsa usta bu sefer kapıdan değişik sesler gelecek diye korkuyorum .
Herhangi bir sıkıntı olur mu acaba ??

Bir de Alpine http://www.hepsiburada.com/alpine-s...oto.urun.pla&gclid=CJWvstTS5ckCFda4GwodmKkGDw
Diye bir aktif bas var sizce iş görür mü ben derin basları seviyorum yani Logitech var evde 200 Watt rms ondaki baslar çok güzel derinden .

çat pat küt basları sevmiyorum ..
Sizce amfi olarak ne alınmalı ??

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ilk önce kapılara taktırmak istiyordum fakat kapılardan tıkırdı gelenisinden korktum yani montajı güzel yapamazsa usta bu sefer kapıdan değişik sesler gelecek diye korkuyorum .
Herhangi bir sıkıntı olur mu acaba ??

Bir de Alpine http://www.hepsiburada.com/alpine-s...oto.urun.pla&gclid=CJWvstTS5ckCFda4GwodmKkGDw
Diye bir aktif bas var sizce iş görür mü ben derin basları seviyorum yani Logitech var evde 200 Watt rms ondaki baslar çok güzel derinden .

çat pat küt basları sevmiyorum ..
Sizce amfi olarak ne alınmalı ??

Daha sabah bu ürünü inceledim senin konuyda takip ediyorum bende ses sitemi düşünüyorumda. Bu ürünün amfisi içinde galiba yorumlarıda okudum genelde memnunlar

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şimdi bu bas ı alırsam Nasıl amfi almam lazım
Aracın aküsü 60 amber yeterli midir ? 1 sene önce yeni akü takıldı

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracın orjinal kapı ve bagaj hapörleri kaç Watt rms özelliğindedir acaba ??

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
4x10-15 watt gibi