CC Devredeyken Hızlanma

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar CC devredeyken gayet kararlı bir şekilde hızlanabiliyoruz (dip gaz yapmadan), yerine göre vites düşürdüğümüzde bile CC devrede kalıyor; Örneğin yokuş çıkarken. 120 Km/H a sabitlenmiş CC sizler için kaydetmeye çalıştım.

Astra J Speeding Under CC

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: CC Devredeyken Hızlanma

Oğuz arka plan müziğide süper olmuş yalnız. Yani bizim videoları bir kalemde sildin süpürdün. :) Yeni bir standart yarattın valla gözümde, bundan sonra yöntem budur. Çok güzel olmuş video. Ellerine sağlık. :)

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Oğuz arka plan müziğide süper olmuş yalnız. Yani bizim videoları bir kalemde sildin süpürdün. :) Yeni bir standart yarattın valla gözümde, bundan sonra yöntem budur. ևok güzel olmuş video. Ellerine sağlık. :)
thnxx kardeşim, arka plan denk geldi, sevdiysen vereyim sana mp3 arşivi geniş bende  special_zik

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bunu bende yapıyorum cc devredeyken set tuşundan hızımı öndeki araçlara göre ayarlıyorum.çok keyifli oluyor.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
[quote author=GNSpower link=topic=3595.msg82127#msg82127 date=1325513073]
Oğuz arka plan müziğide süper olmuş yalnız. Yani bizim videoları bir kalemde sildin süpürdün. :) Yeni bir standart yarattın valla gözümde, bundan sonra yöntem budur. ևok güzel olmuş video. Ellerine sağlık. :)
thnxx kardeşim, arka plan denk geldi, sevdiysen vereyim sana mp3 arşivi geniş bende  special_zik
[/quote]

O güzel güzel.. Bende de 8722 şarkılık (40.1GB) ufak bir arşiv var, açalım arşivlerimizi birleştirelim Voltran'ı oluştursunlar. şarkıyı da istiyorum ayrıca, süper. :)

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
[quote author=thejazz link=topic=3595.msg82128#msg82128 date=1325513458]
[quote author=GNSpower link=topic=3595.msg82127#msg82127 date=1325513073]
[/quote]

O güzel güzel.. Bende de 8722 şarkılık (40.1GB) ufak bir arşiv var, açalım arşivlerimizi birleştirelim Voltran'ı oluştursunlar. şarkıyı da istiyorum ayrıca, süper. :)
[/quote]
Evet evet  greatt  dancee

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CC sürekli devredeyken hızlanma yapabilmek güzel valla, acaba diyorum bu özellik mi yoksa benim araçta bir anormallik mi söz konusu?  011zaa

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
CC sürekli devredeyken hızlanma yapabilmek güzel valla, acaba diyorum bu özellik mi yoksa benim araçta bir anormallik mi söz konusu?  011zaa
Valla gayet faydalı bir anormallik demek ki. ևünkü kullanma kılavuzunda CC debriyaja basıldığında devreden çıkar yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
butun cc olan arabalarda bu şekılde hızlanabılıyorsunuz oguz bey

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
[quote author=thejazz link=topic=3595.msg82133#msg82133 date=1325514303]
butun cc olan arabalarda bu şekılde hızlanabılıyorsunuz oguz bey
[/quote]
Süpermiş yahu ben bunu yeni keşfettim :) Diğer araçlarımda vardı CC ancak hiç farkına varmamıştım.