Cam Suyu Haznesi

HalilBildirici2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın silecek suyu bittiğin de araca su koyduğum da aracın altından akmaya başladı ilk başta biraz taşırdım diye düşündüm ama 5 litrelik suyun hepsi akınca bir tuhaflık olduğunu anladım. ilk olarak borusu yerinden çıktı diye düşündüm boruyu tekrar takıp çıkardıktan sonra yine aynısı oldu acaba hazne mi delindi yoksa başka bir şey mi vardır ?

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Cam Suyu Haznesi

yüksek ihtimal hazne delinmiştir. servise gösterin aracınızı.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eski aracımda basınc motoru hemen su depomun altındaydı ve bır hortum ıle depoya baglanıyordu . bır kez sızın anlattıgınız gıbı depomun bosaldıgını farkettım ve sağı solu kurcalıyınca bu hortumun yerınden cıktıgını gordum ve kendım gerı bagladım . astra larda aynı sıstem olabılır deponun alt tarafları gorebılıyorsanız bır ınceleyın derım .

HalilBildirici2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
eski aracımda basınc motoru hemen su depomun altındaydı ve bır hortum ıle depoya baglanıyordu . bır kez sızın anlattıgınız gıbı depomun bosaldıgını farkettım ve sağı solu kurcalıyınca bu hortumun yerınden cıktıgını gordum ve kendım gerı bagladım . astra larda aynı sıstem olabılır deponun alt tarafları gorebılıyorsanız bır ınceleyın derım .
bugün bakarım teşekkürler