Cam filimi ve zenon far ; ağır kusur?!?

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CAM FİLİMİ VE ZENON FAR ; AĞIR KUSUR?!?
sa arkadaşlar son zamanlarda muayeneye giren varsa bizi aydınlatabilir mi lütfen, bir arkadaştan cam filimi ve merceksiz ve orjinal far ayarı olmayan zenon farların artık ağır kusur olduğunu ve muayeneden geçmediklerini işittim de aklıma bir şarkı geldi; OOooooo Yandık Desene ; Tam Topun Ağzına Geldik Deseneeee
36_19_1[1].gif

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik ayarlaması olmayan Xenon farlar Ağır kusur sayılıyor. Konu ile ilgili konular mevcut. Cam filmi için bir bilgim yok.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla cam filmi sıkıntı değil hafif kusurlu geçti...

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmi için bir şey diyemeyeceğim ancak merceksiz xenon kesinlikle ağır kusur olmalı, olmalı ki yolu adam gibi görelim. Sanki bizim yok 50 100 liramız takamıyoruz aracımıza. Yoksa merceğin ver toplamda 500-600 taktır merceğinle birlikte. o kadar meblağı vermek içime sinmediği için ben takmıyorum ve xenon da takmıyorum kimse rahatsız olmasın diye. Zevkin de özgürlüğü başka insanın haklarının başladığı yerde biter.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmini hafif kusurlu sekılde gecırmısdım , tabi eğer değişmediyse .

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu otomatik far sensörü olayını uygulayacak birisi varsa ben yaptırmaya hazırım.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam flimi hafif kusur.Bunun sebebini de valilerin bile kullandıkları resmi araçlara kadar kullanılan koyu renk cam flimleri olarak söylenmişti.

Xenon far ise kesinlikle ağır kusur.Mercekli merceksiz değişmiyor, otomatik ayar şart.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu otomatik far sensörü olayını uygulayacak birisi varsa ben yaptırmaya hazırım.

Farlar değişecek, onlara motor alınacak, ona tesisat çekilecek, içeri düğme takılacak, onunda mutlaka akstra bir elektronik rölesi beyni v.s. vardır, sonra sensör takılacak, bütün bunlar ecu ya girilecek, bence siz arabayı satıp aynı arabanın otomatik far ayarlısını alın.En azından fabrikasyon olur fazla zahmet çekmezsiniz :)

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu alınabilecek bir meblağa halledecek adam iyi para yapar kesin..

Farlar değişecek, onlara motor alınacak, ona tesisat çekilecek, içeri düğme takılacak, onunda mutlaka akstra bir elektronik rölesi beyni v.s. vardır, sonra sensör takılacak, bütün bunlar ecu ya girilecek, bence siz arabayı satıp aynı arabanın otomatik far ayarlısını alın.En azından fabrikasyon olur fazla zahmet çekmezsiniz :)

Ya da sök tak yapar. Sanırım bu en ucuzu olur :rakir:

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ocak ayı muayenesinde cam filmi hafif kusur olarak geçti bilginize