Tuvturk Muayene İzlenmlerim (Cam Filmi Sorunsalı)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hadi gene iyisin :).

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun geçen gün haberlerdede 0 ve O karmaşası yüzünden ruhsat değişimleri yapıldığı ve insanlara bi sürü masraf çıkartıldığı belirtilmişti ayrıca bundan sonrada filmli gezmek akıl karı değil ben kıbrıstan gelir gelmez söktürmüştüm sadece arka camda duruyor o da sorun olmaz sanırım.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önümüzde ki ay ben de muayeneye girecek biri olarak benimde ruhsat yenilemem gerekiyormu diye merak içindeyim(aracım 2007çıkışlı) şu an bende 1 numara cam filmi var gündüz belli bile olmuyor onlarda sorun çıkarır mı?Xenon larım vardı mercek yok diye söktüm filmleri ellemesinler bari.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun geçen gün haberlerdede 0 ve O karmaşası yüzünden ruhsat değişimleri yapıldığı ve insanlara bi sürü masraf çıkartıldığı belirtilmişti ayrıca bundan sonrada filmli gezmek akıl karı değil ben kıbrıstan gelir gelmez söktürmüştüm sadece arka camda duruyor o da sorun olmaz sanırım.

Polis görünce ön camları açıp geçiyorum problem olmuyor :D Bir kaç kere çevirmeye denk geldim ama durdurmadılar şimdilik. Araba pek gezmiyor zaten genelde yatıyor. Arada okula gidip geliyorum o kadar birşey diyen olursa bende arka cam hariç sökerim hepsini arka camdan gelen güneş çok rahatsız ediyor arka koltukta oturanları

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önümüzde ki ay ben de muayeneye girecek biri olarak benimde ruhsat yenilemem gerekiyormu diye merak içindeyim(aracım 2007çıkışlı) şu an bende 1 numara cam filmi var gündüz belli bile olmuyor onlarda sorun çıkarır mı?Xenon larım vardı mercek yok diye söktüm filmleri ellemesinler bari.

abi muhtemelen senin de 0 lar O yazılmıştır ruhsatını açıp bakabilirsin. Bu durumda cam filmleri mecbur sökülecek İstanbulda emniyet hafif kusurlu da olsa cam filmi ibaresini gördüğünde tekrar muayeneye yolluyormuş. Bu da extra bir muayene masrafı demek. Çünkü hakkını ek1 alıp dolduruyorsun 3üncü kez de ücretli oluyor. Trafik şubesiyle işiniz yoksa hafif kusur olarak muayeneden geçebilirsiniz.

Şunu da belirtmek gerek muayeneden geçilse de yollarda film kontrolü epey artacakmış arkadaşlar. Polis yakaladığı yerde sökmeni istemiyor direk muayeneye gönderiyormuş tekrar. Gittiği yere kadar artık :)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlla söktürecekler filmleri yani :D zaten babama kalsa şimdi inip sökecek :D

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
benim ruhsatta şase no direk böyle başlıyo arkadaşlar: WOLOAH ve devamında başka O veya 0 yok sorun olur mu ki???

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki renkli cama izin ceriyorlar da niye filme izin vermiyorlar onu anlamadım. eğer renkli cam çok pahalı değilse biz de renkli cam taktıralım. güvenli değilse bence üstüne gitmenin manası yok. kurallar hepimiz için. kaza yaptığımızda allah göstermesin bence riskli. bence görünüş çok önemli ancak güvenlik de öyle..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
peki renkli cama izin ceriyorlar da niye filme izin vermiyorlar onu anlamadım. eğer renkli cam çok pahalı değilse biz de renkli cam taktıralım. güvenli değilse bence üstüne gitmenin manası yok. kurallar hepimiz için. kaza yaptığımızda allah göstermesin bence riskli. bence görünüş çok önemli ancak güvenlik de öyle..
Cam filmden daha pahalı olduğu için araç sahipleri çakma çözümlerden faydalanıyor. Vectra'nın orjinal ön camının 250 TL den fazla olduğunu düşünürsen hesabı sen yap artık. Aradaki fiyat farkı kapanırsa millet film işinden vazgeçer (gizlenmek isteyenler hariç).