Bursa'da olan var mı?

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Bursa'da olan kim var acaba? 9-10 Şubat'ta Bursa'da olacağım daha önce turla yada çok kalabalık arkadaş grubuyla geldiğimden pek dikkat etmedim Uludağ yada yakınlarında kayak malzemesi kiralamak vs için önerebileceğiniz yerler var mı?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler ;)

bu sene ki skipass fiyatları hakkında bilgin var mı peki? :rolleyes: çok mu oluyorum ne :)

Fiyatlar hersene degişiyor ama şu ara sömestr tatili dönemi ve uludag full oldugu için fiyatlar sezonun en üst seviyesindedir :)

Ekipman ve kıyafet kiralama konusunda oldukça bol seçenek var, sorun yaşamassınız

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlar hersene degişiyor ama şu ara sömestr tatili dönemi ve uludag full oldugu için fiyatlar sezonun en üst seviyesindedir :)

Ekipman ve kıyafet kiralama konusunda oldukça bol seçenek var, sorun yaşamassınız

işin bu kısmını (sömestre ve max. fiyat) hiç düşünmemiştim :mad: ama skipass fiyatlarının sezon boyunca aynı olması gerek yani umarım :)

Dea_Tacita

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yıllarda Günlük ,sınırsız geçiş 50 tl gibiydi ama bu seneki fiyatı bilmiyorum, çıkmak kısmet olmadı

uludağ skipass konusunda oldukça merhametli aslında geçen sene Kartepe sınırsız günlk 70 tl idi :mad:

buyrun hep beraber çıkalım diyeceğim ama haftaiçi olduğundan kimseye uymayacaktır sanırım. ama akşamına bi sıcak çay ısmarlarsa Bursa Opelim gurubu hayır diyemem :)

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uludağ skipass konusunda oldukça merhametli aslında geçen sene Kartepe sınırsız günlk 70 tl idi :mad:

buyrun hep beraber çıkalım diyeceğim ama haftaiçi olduğundan kimseye uymayacaktır sanırım. ama akşamına bi sıcak çay ısmarlarsa Bursa Opelim gurubu hayır diyemem :)
iyi olur aslında sayendede toplanmış oluruz gülşah:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sen hasta degılmısın oglum ıste geberıyodun :D:D
farket etmez gulsah ısın uyarsa görusuruz bız vardıyecıyız valla :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
teşekkürler ;)

bu sene ki skipass fiyatları hakkında bilgin var mı peki? :rolleyes: çok mu oluyorum ne :)
berker abının dedıgı gıbı fıyatlar bu sene cok oynuyor sen kendını en kotu ıhtımale ayarla 40 60 arası otel ısın ıcıne katarsan 100 gecer gunluk :D