Bunu Yapanı Bir Yakalarsam !!!!!!!!

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Bunu Yapanı Bir Yakalarsam !!!!!!!!

madmax50 link' Alıntı:
Ne olduysa boya koruma yaptırdığımız akşam oldu. İlk olay benim araçta yaşandı. Mekana gidene kadar çalışan multimedya cihazımı orada açmaya kalktık çalışmadı, sonra ters yönden gelen araç zincirleme kazaya neden oluyormuş, Mücahit'in araba esp arıza verdi ve sonunda senin aracı çizdiler.

Nazar yok diyen ateyizler bunu açıklasın  :D

Aynen kardeşim acaip nazarlara geldik :) benim araç bugün servisteydi. Problem MEPS kutusunun gevşemesiymiş (abim öyle dedi) arızayı bulana kadar uzun süre geçmiö ama bizimkiler "sigortaya da bakın" diyince servis oralara bakmış ve 10 dakika içinde yollamışlar. Sorun yok çok şükür :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Volkan bey üzüldüm gerçekten  :(  Sırf bu yüzden boş tarlaya çekiyorum arabayı cila atmaya bile korkar oldum.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun aynı durum başıma geldi araçı aldığım ikinci gün 2 bin km deyken arkadan öne doğru cizdiler adamlar tam bir şerefsiz çeken de çekemiyende arabaya zarar vermek için ellerinden geleni yapıyorlar SİYAH ARABA DERT yıkatmıcaksın bakmıcaksın hiç sorun yok ama yıkatıp cıktın mı herşey değişiyor. Çizeni bulursaniz LÜTFEN açımayın böyle adamlara iliğine kadar yapılması gerekeni yapın. SIRF bu yüzden arabamı satılığa çıkardım uğraşamıyorum moralim bozuluyor tüm günüm zehir gerçekten mal canın yongasıdır ama bu kadar yapılmaz insaf yani.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hanz link' Alıntı:
Büyük geçmiş olsun aynı durum başıma geldi araçı aldığım ikinci gün 2 bin km deyken arkadan öne doğru cizdiler adamlar tam bir şerefsiz çeken de çekemiyende arabaya zarar vermek için ellerinden geleni yapıyorlar SİYAH ARABA DERT yıkatmıcaksın bakmıcaksın hiç sorun yok ama yıkatıp cıktın mı herşey değişiyor. Çizeni bulursaniz LÜTFEN açımayın böyle adamlara iliğine kadar yapılması gerekeni yapın. SIRF bu yüzden arabamı satılığa çıkardım uğraşamıyorum moralim bozuluyor tüm günüm zehir gerçekten mal canın yongasıdır ama bu kadar yapılmaz insaf yani.

Size de geçmiş olsun hocam.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepimize geçmiş olsun, Ne oluyor böyle anlamıyorum.  madd

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aklım almıyor ya nasıl insanlar bunlar. Amacın ne yani ey gerizekalı herif? Nedir bu çekememezlik, buna benzer olaylar gördüğüm zaman deliriyorum resmen.

Çok geçmiş olsun, hepimizin başına gelebilir bu durum... Araçlarımız mı gösterişli nedir bilmiyorum. İnsanlarımız zaten ortada, onlar için artık kullanacak sıfat bulamıyorum.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

İlk insandan beridir varolan kıskançlık duygusu bazen o kadar şiddetleniyor ki cinayetler işleniyor. Bazı ruh hastaları da etrafa saldırıyor.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun :/ Benim evimin otoparkında da çocuklar şoför kapısını çizdiler :(