Necvox DVN-P 1033 Araç İçi Eğlence Sistemi

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox DVN-P 1033 Araç İçi Eğlence Sistemi

evgin link' Alıntı:
daos009 sorunuza cevap olması cihetiyle ekran görüntüsü koydum :)

radyo kanal kaydını denemedim açıkçası. yalnız klima ekranını kaybetmek istemiyorsanız güncelleme yapmayın derim. gerçi görsellerdeki son sürüm olduğu için eğer arkaplanı değiştirmek istiyorsanız buna katlanmanız gerek. radyo/müzikçalar vs arkaplanı en son görsel. renkler turuncu gibi görünüyor ama değil, kırmızı.

resimler için tekekkür ederim benim dedim ana ekrana geçince değil radio ekranında gece radio dinlerken ki arka ışıkdaki beyaz ışık alakasız geliyor bana.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya iyi de fiyatı ne ve nerden alınır bir cevap lütfen

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

daos009 link' Alıntı:
sizde de araç çalıştıkdan sonra bir zırıltı oluyormu sanki anfi bağlanmışta açılışta pıklma yapıyor gibi ben bu sorundan çok rahatsız oluyorum. bir cihazın sürümünü nerden görebiliyoruz

Klimadan geliyor sanırım. Bende de var.

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Radyo ekranı en alttaki opc jant bende. Gece rahatsız ediyorsa istediğiniz herhangi koyu bir görsel koyulabilir. Çalışmalarım devam ediyor. Bugün firma sahibi Vanda. Görüşebilirsem çalışmalarımı kendisiyle paylaşıcam.

İsteyen arkadaşlar bana özelden ulaşırsa skin konusunda yardımcı olabilirim.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evgin link' Alıntı:
Radyo ekranı en alttaki opc jant bende. Gece rahatsız ediyorsa istediğiniz herhangi koyu bir görsel koyulabilir. Çalışmalarım devam ediyor. Bugün firma sahibi Vanda. Görüşebilirsem çalışmalarımı kendisiyle paylaşıcam.

İsteyen arkadaşlar bana özelden ulaşırsa skin konusunda yardımcı olabilirim.
dostum ben yardım alırım o beyaz görüntü beni rahatsız ediyor bir de sedan görüntüsü vardı oda çok güzel

mucahitduran link' Alıntı:
Klimadan geliyor sanırım. Bende de var.

yok klima değil hoperlörden geliyor geliyor cihaza elektirik geldiğinde yapıyor onu sadece

tff2525 link' Alıntı:
Ya iyi de fiyatı ne ve nerden alınır bir cevap lütfen
dostum her ilde bayilikleri var necvox bayilerinin onlardan satın alabilirsin ben ankara opisdeki servisden aldım.

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrar merhaba arkadaşlar.
Dün firma yetkilileriyle Van'da buluşup tanışma imkanımız oldu. Ürün Müdürü Mehmet Emin bey ile 1 saat kadar aracımda oturarak cihazı inceledik birlikte. Kendisine kullanıcı olarak taleplerimi ilettim. Not aldı, ileteceğini söyledi. Firmanın genel üretim aşamalarından bahsetti. Çok verimli oldu açıkçası.

Tema değiştirme ve diğer yazılımsal müdahaleler konusunda elimdekileri paylaşmam durumunda firma itibarının zedelenebileceğini, kullanıcıların taleplerini karşılayamayabileceklerini ve kullandığım görsellerin telif hakkı iddiasında bulunulması halinde (örn: astra sedan görseli) hukuki anlamda sıkıntı yaşayabilecekleri endişesini dile getirdi. Ben de endişesini haklı buldum ve yaptığım çalışmaları genel kullanıma açmamaya karar verdim.

Fakat yine de benden bu konuda bir talep olduğu takdirde, yalnızca bu konuda çalışma yapmak heves ve niyetinde olan arkadaşlar için pm ile iletişime açığım. Yalnız herhangi bir dosya paylaşımında bulunmayacağım. Genel kullanıcı kitlesine hitaben, gerek fonksiyonel, gerekse görsel anlamda bir güncelleme hazırlığı içinde oldukları bilgisini aldım. Bu nedenle firmanın yayımlayacağı güncellemeleri takip etmekte fayda var.

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Her türlü sorunuzu ve görüşünüzü bekliyorum (kendi cihazıma yaptığım değişiklikler vs.).

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evgin link' Alıntı:
Tekrar merhaba arkadaşlar.
Dün firma yetkilileriyle Van'da buluşup tanışma imkanımız oldu. Ürün Müdürü Mehmet Emin bey ile 1 saat kadar aracımda oturarak cihazı inceledik birlikte. Kendisine kullanıcı olarak taleplerimi ilettim. Not aldı, ileteceğini söyledi. Firmanın genel üretim aşamalarından bahsetti. Çok verimli oldu açıkçası.

Tema değiştirme ve diğer yazılımsal müdahaleler konusunda elimdekileri paylaşmam durumunda firma itibarının zedelenebileceğini, kullanıcıların taleplerini karşılayamayabileceklerini ve kullandığım görsellerin telif hakkı iddiasında bulunulması halinde (örn: astra sedan görseli) hukuki anlamda sıkıntı yaşayabilecekleri endişesini dile getirdi. Ben de endişesini haklı buldum ve yaptığım çalışmaları genel kullanıma açmamaya karar verdim.

Fakat yine de benden bu konuda bir talep olduğu takdirde, yalnızca bu konuda çalışma yapmak heves ve niyetinde olan arkadaşlar için pm ile iletişime açığım. Yalnız herhangi bir dosya paylaşımında bulunmayacağım. Genel kullanıcı kitlesine hitaben, gerek fonksiyonel, gerekse görsel anlamda bir güncelleme hazırlığı içinde oldukları bilgisini aldım. Bu nedenle firmanın yayımlayacağı güncellemeleri takip etmekte fayda var.

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Her türlü sorunuzu ve görüşünüzü bekliyorum (kendi cihazıma yaptığım değişiklikler vs.).

Hukuk olarak bunun bir geçerliliği yok. Ben parasını verip aldım. Kimse bana 1. Hak sahibi olduğum ürün hakkında yaptırım içine giremez. iPhone kullanıuorum, ekran teması olarak samsung yazısını kullanırım, necvox kullanırım arka planı istediğim gibi yaparım, çizerim , bozarım. Hatta Youtube'da necvox 1033 ün inceleme videom var . Videoyla ilgili yaptığım olumsuz eleştiriler için firma mail göndermiş. Kaldırmadım , üstüne üstlük avukatımızdan gerekli bilgileri alarak firma yetkililerine gönderdik ve sonrası ufak bir özür mesajı geldi. Cihaz sizin, üzerinde istediğimiz temayı , istediğiniz renkleri vs vs kullanabilirsiniz. O işler öyle kolay olsa binlerce parody reklam var. Insanlar ferrarilerle dalga geçiyor onlara yaptırım olurdu. ABD'de herif 1 milyon değerinde lambosunu balyozlarla parçalattı ve açılan dava sonucu nihayi karar " kişinin para karşılığı hak ettiği mal kimse katılamaz "

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabiki karışamaz ancak burada evginnin bence anlatmak istediği şahsi olarak kendisinin bu işlemleri paylaşmayacağı zaten kendi cihazına yapmam demiyor genel olarak paylaşım yapmak istemiyorum diyor yasal sıkıntılar ile uğraşmamak için yoksa parasını verdiğin malı ister satar, ister kırar , istersenizde yakarsınız buna kimsenin müdahele etme hakkı yok.

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 durumu özetlemiş. ben yapılabilirliği ile ilgili bir sıkıntı görmüyorum. yalnızca elimdeki 'herkesin kullanımına açık olmayan' bir yazılım üzerinde yaptığım değişikliği tekrar yayımlayarak kazanacak bile olsam bir hukuki süreç içine girmek istememden kaynaklanıyor. aynısını yapmak isteyen arkadaşlara yol gösterebilirim. hepsi bu. ki zaten amatör amaçla hazırlanmış bir şeyden gelir elde etmediğim, şirketi ölçülebilir bir zarara uğratmadığım sürece kimse karışamaz.

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tema çalışması nihayet bitti arkadaşlar. Geliştirme safhasında bana fikirleriyle yön veren daos099'a teşekkür ederim.

Tanıtım videosu:
Youtube

Bunlar cihaz çalışırken çektiğim görüntüler:

Radyo ekranı (Bluetooth, Müzik Çalar ve diğer bazı fonksiyonlarda arka plan aynı)
[img=800x450]http://i.hizliresim.com/27583d.jpg[/img]

Grid düzeni:
[img=800x450]http://i.hizliresim.com/BX4DQQ.jpg[/img]

Kart destesi:
[img=800x450]http://i.hizliresim.com/ZNJ7Bo.jpg[/img]

Bu da tanıtım videosu:
http://youtu.be/2x1c_-fhRdc