Bunu Yapanı Bir Yakalarsam !!!!!!!!

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cumartesi günü saat 12:30 14:30 sularından Ankara Kentpark alışveriş merkezi kapalı otoparkına aracımı  muntazam bir şekilde park ettim.  Ev taşınma telaşıyla beraber  eve bi kaç parça eşya bakmak için ailecek dolaştık felan derken aracımın yanına gittim elimdeki paketleri araca koydum. Ama telaşdan birşey fark edemedim. 100 metre ileriden mağaza çıkış kapısından amcamı aldım. Amcamın ''araca sakızmı yapışmış yada birimizi çizmiş görmedin mi ''  uyarısıyla eskişehir yolunda aracı sağa çektim ve gördüm manzara hem çamurluk üzeri hem de sağ ön kapı olmak üzere derin ve uzun bir çizik.

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/W2ObEq.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/oQME9o.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/VpJEXV.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/jJ7BrD.jpg[/img]

Görür görmez başımdan kaynar sular döküldü. Ev kurma telaşından birşey de yapamadım ama bu sabah ilk iş olarak kentpark giderek aynı yere park ettim ve güvenlik amirini çağırdım. En yakın kameradan aracın kamera görüş açısına girip girmediğini kontrol ettik öncelikle. Aracın ön kısmı görüş açısı içerisindeydi ama sağ ön tekerden itibaren görüş açısından kayboluyordu. Güvenlik amiri kayıtlara bakıp bana geri döneceğini iletti. Bende yoğunluktan orda bekleyemedim bana geri dönüş yapılmasını istedim. Sonuç olarak geri dönüş yaptılar, tam kesin değil ama  ' ևünkü çizilen bölge görüş açısından olmadığı için' bi kişi aracın çok yakınından geçerek şüpheli bulunduğunu söylediler. Yarın ilk işim iş çıkısı gidip kayıtları izleyeceğim. Bakalım bi sonuç çıkacak mı ?
Ah o malum zaatı bi elime geçirsem zaten bütün hırsımı alacağım  battle_Teroriste  inşallah bulurum general_Pray

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bunu Yapanı Bir Yakalarsam !!!!!!!!

Volkan kardeşim çok büyük geçmiş olsun.Okurken ve resimleri görünce içim cız etti.Bunu yapan şerefsiz oğlu şerefsiz..Peşini bırakma bu işin inşallah bir sonuç elde edersin.Edersen de lütfen burada paylaş kimse o it, bir olup ağzını gözünü patlatalım şerefsizin, ben kendi adıma hazırım....

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun. İnsanlar normal değil gerçekten.  Umarım rötüş pasta vs ile hallolur.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun. Şöyle olaylar gördükçe kendi aracıma yapılmış gibi acaip sinirleniyor ve üzülüyorum. Allah belasını versin yapanın.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Volkanım geçmiş olsun fotoğrafları görünce çok canım sıkıldı  :( Bunu yapan şerefsiz bilerek anahtar gibi bir cisimle çizmiş. Memleket kansız dolu ne yaparsın, yapanı bulsan bir dert bulamasan can sıkıntısı neyse canını sıkma diyeceğim elimden başka bir şey gelmez.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok gecmis olsun.
Cizik bayagi derin malesef.

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım çok geçmiş olsun. Resimleri görünce 2 yıl önce arabamın kaputunun çizilme anını tekrar yaşamış gibi oldum. İnşallah bulursun o....çocuğunu. Tekrar geçmiş olsun.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun kardeşim ben anlamıyorum yapınca rahatlıyorlar herhalde çarpsa anlarım da çizmek nedir arkadaş!benimde mahallede park sorunu var bizim sokakta cins bir adam var kendi arabasını koymak için sandalye koyuyordu bende kaldırdım sandalyeyi koydum arabamı aradan 2gün geçti bi baktım benim arabanın arka kapıda çizilmiş sordum mahallede adamı yaparmı bu adam böyle bişey yapar dediler ee şimdi bizdemi yapalım yada dövelim mi adamı kanmı askın illa anlamak mümkün değil adama bakıyorum kafayı çeviriyor bişey de demiyor iyice kuruluyorum şüpheleniyorum hayırlısı gazetelere düşmesek bari?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Geçmiş olsun volkan. Malesef bizim insanımız böyle. Benim kaputada aracimin plakasını kazimislardi.  Neyse küfür etmeyim şimdi.  Geçmiş olsun tekrardan