Bugünleri de gördük...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buradan sesleniyorum......Bunları destekleyen şerefsizlere.........Türkiye'de ki son vatansever ölene kadar o bayrakların kıçınıza girme ihtimali çok yüksek...Bunlara neden olan herkese hakkım haram olsun.....

l5jms.jpg

Son düzenleme:

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türk halkını kışkırtmaya yönelik hareketler bunlar, Benim şanlı TÜRK BAYRAĞIM varken o bez parçasının sallanmasına engel olmayanlar, neden biber gazı sıkmıyorsunuz bunlara da??

Son düzenleme:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla şimdi yazmaya baslarsam bunun sonu savcılıkta biter, e tabı ogrenım hayatımda ve bundan sonrakı hayatımda bıter. Birde bizim VATANSEVGİMİZDEN VE ATATÜRKÇÜLÜGÜMÜZDEN dolayı engerek-ondan içeri tıkarlar... Nede olsa adamların gucu askerıyeyı bıle susturmaya yetti , sıvıl halk ne yapsın.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hiçbir kürt kardeşimle küs değildim ki ! Neden barış olsun ki durduk yere... mesele pkk itleriyle birilerinin barışması!!!

Ya bırakalım bu polyyannacılıkları hersey meydanda , daha ne kadar surdureceksınız kardes ayaklarını , kımsenın-kımsenın kardesı oldugu yok , TURK un TURK ten baska kardesı yoktur , eskıler bunu ıyı bılırdı , ama sımdı medya sagolsun herkes empoze olmus kardeslık duygularıyla el ele kosuyor sanki... Sabır sabır sabır...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bırakalım bu polyyannacılıkları hersey meydanda , daha ne kadar surdureceksınız kardes ayaklarını , kımsenın-kımsenın kardesı oldugu yok , TURK un TURK ten baska kardesı yoktur , eskıler bunu ıyı bılırdı , ama sımdı medya sagolsun herkes empoze olmus kardeslık duygularıyla el ele kosuyor sanki... Sabır sabır sabır...
Bu konuyu bir ırka hakaret etmek için açmadım....Bir gruba yönelik açtım....Benimde Kürt olan arkadaşlarım var....Bu sitede üye olan bir sürü Kürt olan arkadaşta vardır....Genelleme yapmak en büyük hataların başında gelir....Yorumun çok ama çok çocuksu....

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu bir ırka hakaret etmek için açmadım....Bir gruba yönelik açtım....Benimde Kürt olan arkadaşlarım var....Bu sitede üye olan bir sürü Kürt olan arkadaşta vardır....Genelleme yapmak en büyük hataların başında gelir....Yorumun çok ama çok çocuksu....

siz devam edebılırsınız fakat ben dedemle bırlıkte buyudum sagolsun hep anlatırdı , su anda 65 yasında hala daha anlatır , yasadıklarını neler olup bittigini , kendi dedesının anlattıklarını vs. Ben dedemın ve buyuklerımın anlattıgı GERCEKLERDE buyumus size gore cocuksu dusunen biri olarak diyorum ki kendınızı kandırmaya devam edın umarım hiçbişey için gec olmadan bu sacmalıklardan kurtulursunuz ...

Zaten herkes 2 kısıden dıgerı...

NOKTA.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz devam edebılırsınız fakat ben dedemle bırlıkte buyudum sagolsun hep anlatırdı , su anda 65 yasında hala daha anlatır , yasadıklarını neler olup bittigini , kendi dedesının anlattıklarını vs. Ben dedemın ve buyuklerımın anlattıgı GERCEKLERDE buyumus size gore cocuksu dusunen biri olarak diyorum ki kendınızı kandırmaya devam edın umarım hiçbişey için gec olmadan bu sacmalıklardan kurtulursunuz ...

Zaten herkes 2 kısıden dıgerı...

NOKTA.
Saçmalayan sensin demeyi unutmuşum...

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu açtığımda yazıları gördüm ilk internet yavaş olduğundan fotoğraf çıkınca yazımı değiştirdim.Kardeşlik ayağı yaptığımı düşünmüyorum.Forumda bir kürt üye olsa senin düşmanın oluyor senin düşüncene göre !

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serhan , forumda siyaset ıcerıklı konu acılması yasak degılmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...