Bugünleri de gördük...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın bu konu cok ince bir cızgı ıcerıyoruz bakarsanız biraz once VATANSEVER 2 kısı olarak birimize girecektik , bu ince cızginin tek sebebi ise insani duygularımız ve siyaset anlayısımız , biliyoruz ki hepimiz herseyın en ıyısını bılıyoruz. Kimse demez ki şurdan bişey ogreneyim , anca burnumuzun dikine gitmesini , tartısmasını , terslemesını biliyoruz... Bu yuzden bu konuları aynı sıyası dusunceyı barındırdıgımızı bıldıgım arkadasımlasımla bile konusmuyorum... Daha onceden konustum cok arkadas kaybettım , cok kavga ettim , cok tartıstım...

Malesef ama bir işe DİN ve SİYASET girdimi orası kavgadan gecılmıyor...

Biz burada bakalım emme manıfoltumuza , Nadir abimin LPG sine ;)

Zaten CUMHURİYET MEYDANI BİLİYOR BİZİ , 3-5 capulcuda neymiş...

Ben bu site de araba hariç hangi konu olursa açtım.Araba forumu diye yazmamak gibi bir şey bile düşünmedim.Çünkü bu konu başlığının adı laf lafı açıyor...Kanıma dokunduğu için paylaştım. Emme manifoldu umurumda değil...Eğer işim düşmezse en son gideceğim yerlerden biri sanayidir...Ama çıkmak nasip olmadı daha oradan :D Dediğim gibi yazdığın ikinci veya üçüncü mesajdan çok tepki toplarsın...Uyarı filan alırsan bundan dolayı olacaktır benden dolayı değil.Bu arada ben başkan veya yönetici filan değilim....umurumda bile değil...Zaten burada ki arkadaşlarla diğer sitelerden rahatlıkla konuşabiliyorum.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi herkesin görüşü farklıdır ancak burası bir otomobil forumudur. biri Türk'ü destekler biri çeçen'i destekler biri pkk'yı destekler biri siyonizmi destekler.... iş uzar gider kimse kimsenin düşüncesine ne etki etme nede söz söyleme hakkına sahiptir. burası siyasi içerikli ideolojik bir forum olsa konuya sözüm yok ama BURASI OPEL TARAFTAR SİTESİDİR.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi herkesin görüşü farklıdır ancak burası bir otomobil forumudur. biri Türk'ü destekler biri çeçen'i destekler biri pkk'yı destekler biri siyonizmi destekler.... iş uzar gider kimse kimsenin düşüncesine ne etki etme nede söz söyleme hakkına sahiptir. burası siyasi içerikli ideolojik bir forum olsa konuya sözüm yok ama BURASI OPEL TARAFTAR SİTESİDİR.
Laf lafı açıyor başlığına bir bakın derim.Arabayla ilgili olmayan bir sürü başlık var....Bunu baz alarak paylaştım....

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serhan kardeşim tamam sinirlenmiş olabilirsin. sözüm yok. muhtemelen seninle aynı duygu ve düşüncede olan bir sürü insan vardır bu forumda, hatta bunlardan biriside benim. ancak laf lafı açıyor bölümünde ki diğer konular ideolojik görüş belirtmiyor. sen bunu gözardı etmişsin galiba.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani sonunda kavga ediceksin hocam, sizin her yazdiginizin sonu bu oluyor gecmisi unutmadik, benim gouslerim sizinle ayni olabilir ama bunun yeri burasi degil' sonucta hic hakmetyen insanlari kirip gucendireceksiniz (siz yada baskalari) onyuzden gelin bulusalim cayimizi icerken yuz yuze konusalim ama forum gibi yerlerde bunlar gereksiz.

manofolddan daha gereksiz oldugunu soylemiyorum ama yeri itibari ile buraya uygun degil ve gereksiz.:cool:
Ben karşılıklı olunca da çıldırıyorum.Ama haklısın...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serhan kardeşim tamam sinirlenmiş olabilirsin. sözüm yok. muhtemelen seninle aynı duygu ve düşüncede olan bir sürü insan vardır bu forumda, hatta bunlardan biriside benim. ancak laf lafı açıyor bölümünde ki diğer konular ideolojik görüş belirtmiyor. sen bunu gözardı etmişsin galiba.
Açıkçası daha çok şunu görmek için paylaştım...Forumda kaç tane bu konuya duyarlı insanlar kaç tane merak ettim.Elimde olsa Türkiye'de kaç tane var sayardım.Kendi ülkemizde bayrak açamaz olduk...Hakikaten bu böyle mi diye....Futbol maçları daha fazla konuşulur oldu....

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkçası konu kapanabilir.ben öğreneceğimi öğrendim.alacağımı aldım.vereceğimi verdim.en azından bunları yaparken tazyikli suyla ıslanmadım. korkma sönmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...