Bugün Ne Hediye Alsam Acaba :confused:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
haklısın nadir abi ama hediyeleşmek her zaman güzeldir. karşındaki insanın gönlünü alma adına bir kırgınlık varsa gidermeye bile vesile olur. bunu sadece bugün sevgililer günü diye düşünmemek lazım. 5 senedir evliyim ve daha sevgililer günü için bir hediye almadım eşime. ama bugün içimden geldi ne biliyim onu sevindirecek bişey yapıyım dedim nede olsa 2 çocuğumun annesi.
senin anlıcan nadir abi sevgililer günü tamamen tevafuk oldu benim için.

5 senede bir hediye alıyorsan hediye biraz ağır olmalıdır ;). (Ben de zırt pırt hediye almam, gün gelir işi toptan hallederim :) )

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eşinizin arabası varsa eğer;
şuan en pahalı olan şey yakıt gidin deposuna yakıt alın...
hem yerinde de durmuyor sürekli değer kazanıyor hem...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 senede bir hediye alıyorsan hediye biraz ağır olmalıdır ;). (Ben de zırt pırt hediye almam, gün gelir işi toptan hallederim :) )

yok savaş abi yanlış anlamışsın 5 sene sadece sevgililer günü için onun harici evlilik yıl dönümü, doğum günü, anneler günü valla alayını kutlatıyolar. ama ben en ağırını doğum günü için yapıyorum abi. o

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende başka bugün için hediye alacak arkadaş yok mu??? sadece ben miyim acaba yav. karizmayı çizdirmeyelim de:D

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atasaydan kelepçe bileklik tarzında bişiy al beyaz altın (abawww adam 4 bin dedi)
bende beyaz nergiz çiçeği toplayım dağlardan bari bişiy götürmessem sokmaz akşam eve..

valla onları alsam kendime alırım o kadar para nerdeeee:D

çiçek güzel bencede

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1 adet kırmızı gül alacağım ve bence kırmızı gül dünyanın en anlamlı hediyesi , tabi onu anlayacak bir sevgiliye sahipsen

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün bir hata yaptım. gittim internette ilginç ürünler satan bir e-ticaret sitesine girdim.baktığım ürün katalogda o kadar büyüktü ki farklı farklı olsun die 3 adet hediye aldım.herhalde gövdem kadar kutuyla gelicek die beklerken kargodan küçücük bir kutu geldi :( bakın bi hüsranıma :))))

sDSt6VMmwJkglVxJaC9xE3a.jpg

v.php