Bugün Ne Hediye Alsam Acaba :confused:

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar malum bugün sevgililer günü ne kadar eşimle sevgili olmasamda gönül almak , onu sevindirmek için bir hediye almak istedim ama karar veremedim. benim gibi kararsız kalanlar için fikirlerinizi bekliyoruzzzz....

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hiç bir hediye alma sadece amaçlar bir bahane ile vatandaşın parasına göz dikenlere para verme git yengeyi içinden gelerek yanağından öp en büyük hediye bu. Saygılar.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir senesinde sitemizden bir arkadaş yazmıştı. sevgilisine gümüş ayna almış senden daha güzel bişey bulamadığım için ayna aldım tarzında da yazı yazmıştı. bir bayan olarak çok hoşuma gitmişti. yapılabilir :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç bir hediye alma sadece amaçlar bir bahane ile vatandaşın parasına göz dikenlere para verme git yengeyi içinden gelerek yanağından öp en büyük hediye bu. Saygılar.

haklısın nadir abi ama hediyeleşmek her zaman güzeldir. karşındaki insanın gönlünü alma adına bir kırgınlık varsa gidermeye bile vesile olur. bunu sadece bugün sevgililer günü diye düşünmemek lazım. 5 senedir evliyim ve daha sevgililer günü için bir hediye almadım eşime. ama bugün içimden geldi ne biliyim onu sevindirecek bişey yapıyım dedim nede olsa 2 çocuğumun annesi.
senin anlıcan nadir abi sevgililer günü tamamen tevafuk oldu benim için.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
haklısın nadir abi ama hediyeleşmek her zaman güzeldir. karşındaki insanın gönlünü alma adına bir kırgınlık varsa gidermeye bile vesile olur. bunu sadece bugün sevgililer günü diye düşünmemek lazım. 5 senedir evliyim ve daha sevgililer günü için bir hediye almadım eşime. ama bugün içimden geldi ne biliyim onu sevindirecek bişey yapıyım dedim nede olsa 2 çocuğumun annesi.
senin anlıcan nadir abi sevgililer günü tamamen tevafuk oldu benim için.

Evet bizde hediyeleşmek sünnettir... ama ne bilim ya bana garip geliyor yani 14 şubat babalar günü analar günü bilmem ne... hiç gariban vatandaş günü yok :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir senesinde sitemizden bir arkadaş yazmıştı. sevgilisine gümüş ayna almış senden daha güzel bişey bulamadığım için ayna aldım tarzında da yazı yazmıştı. bir bayan olarak çok hoşuma gitmişti. yapılabilir :)

evet bencede güzel bir fikir ama yanlış anlayıpta sen bana ne demek istiyon ayanaya mı bakıyım güzel mi değilim demesin yeliz hanım :D

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bizde hediyeleşmek sünnettir... ama ne bilim ya bana garip geliyor yani 14 şubat babalar günü analar günü bilmem ne... hiç gariban vatandaş günü yok :)

şimdi olmadı gariban vatandaş günü hergündür abi. bugün nasıl geçinecem nasıl eve ekmek götürecem diye düşünüp duruyo.:(

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi ne demek niye karıştırasın her türlü fikre açığız saygı duyarım.

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atasaydan kelepçe bileklik tarzında bişiy al beyaz altın (abawww adam 4 bin dedi)
bende beyaz nergiz çiçeği toplayım dağlardan bari bişiy götürmessem sokmaz akşam eve..