bu gece benzine 8 krş zam

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
ne doymaz adamlarmış ya bukadar utanmazlık olmaz. orda oturan 550tane insancık var sözde bizi temsil edicekler...(devamını yazamıyorum)

sile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh. yuh yuhhh. diyorum sadece.

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Bugün evden işe yürüyerek gittim yarım saat kadar sürdü ve arkadaşlar inanın bana 2,5-3 km gittiğim yolda topu topu 3 tane hareket eden araç gördüm. Araçlar kapı önlerinde otoparklarda öylece duruyordu.

Gelin biraz beyin fırtınası yapalım yıl sonunda kampanyalarla yüzbinlerce araç satılması sonra da bu araçların kapı önlerinde kullanılmadan yatmasından en çok kim çıkar sağlıyor biraz düşünün herkes fikrini yazsın 2 gün sonra ben size oynanan oyunu açıklayacağım ancak herkesten tahmin bekiyorum.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün evden işe yürüyerek gittim yarım saat kadar sürdü ve arkadaşlar inanın bana 2,5-3 km gittiğim yolda topu topu 3 tane hareket eden araç gördüm. Araçlar kapı önlerinde otoparklarda öylece duruyordu.

Gelin biraz beyin fırtınası yapalım yıl sonunda kampanyalarla yüzbinlerce araç satılması sonra da bu araçların kapı önlerinde kullanılmadan yatmasından en çok kim çıkar sağlıyor biraz düşünün herkes fikrini yazsın 2 gün sonra ben size oynanan oyunu açıklayacağım ancak herkesten tahmin bekiyorum.

ben karlı çıkarım 2. eller tertemiz miss.. trafikte temizlenir.. hayatda pahalanır :D

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lanet olsun bu millete..en ilkel ülkede bile milelt zamda ayağa kalktı geri aldırdılar.adını hatırlayamadım beğenmediğimiz bi ülkeydi.orta amerikadaydı galiba!! yazıklar olsun zam doğruysa!!

ıngılterede ogrencı yurtlarına 10 paund zam geldi diye butun ögrencıler sehrı atese verdı polıslerle catısdılar , adamlar bosuna bızden 150 sene ileri değil ,herşey ortada ;)

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dötüm dötüm yanaştırıyorlar 4 liraya :D Çakmasınlar uyanmasınlar diye azar azar veriyolar :) Komedi ya

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hata sizlerde. soyle 5 - 6 milyon kisi ayni anda bir yerde toplanip yuruyecekler ankaraya bakin bakalim ne oluyor...valla siz onlarin ZAMINA KORSUNUZ...!

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
abi hata sizlerde. soyle 5 - 6 milyon kisi ayni anda bir yerde toplanip yuruyecekler ankaraya bakin bakalim ne oluyor...valla siz onlarin ZAMINA KORSUNUZ...!

olursa öyle bi eylem katılırım valla neden olmasın ama nerde bizimkilerde biraz koyun sürüsü gibi sözüm meclisten dışarı